Power Leveling (Exping): Lucky egg + Evolve

Power Exping (Leveling): Lucky egg + Evolve

Máme pro vás další návod, tentokrát na Power Exping, nebo chcete-li Power Leveling. Jedná se o návod pro již trochu zkušenější hráče. Nicméně jedná se o opravdovou pecku, když se to naučíte efektivně využít. Hru Pokémon Go hraje stále více a více lidí  a je zcela normální, že v ulicích narazíte na desítky, ne-li stovky lidí s telefonem hrající Pokémon Go. Také není jednoduché držet krok s lidmi, kteří mají zrovna prázdniny a hraní této hry věnují opravdu mnoho času. Pokud nepatříte do skupinky lidí, kteří zrovna mají volno, nebo mají celkově hodně času na hraní, máme pro vás eso ve formě tohoto návodu jak se dostat opravdu rychle na co nejvyšší level a získat co nejvíce XP (Experience) za krátkou dobu.

Co to je Power Leveling, anebo Lucky egg + Evolve ?

Díky vyšším levelům získáte daleko lepší věci z Pokéstopů a máte možnost chytat lepší Pokémony. Také můžete trénovat vaše stávající Pokémony a dostat je tak na vyšší CP (Combat Points). Pojďme se tedy podívat v čem tento trik spočivá.

Power Exping, nebo-li Power Leveling (tato metoda nemá žádný oficiální název), je fígl, který využívá efektu Lucky Egg (Šťastné vejce – 2x XP po dobu 30 minut) a zároveň Evolve (Evolvování / Vývoj Pokémonů na další úroveň – obdržíte 500 XP). Tato metoda se objevila na sociální a záložkovací síti Reddit. Je odzkoušená a ověřená, takže se nemusíte bát a můžete se do toho směle pustit.

Důležité: Dle mého se tato strategie nevyplatí využívat před levelem 20 – 21. Raději chvíli počkejte a jakmile dosáhnete úrovně 20. tento fígl vám pomůže se dostat hned o 2-3 úrovně výše během 30 minut. Neplýtvejte zbytečně Lucky Egg (Šťastnými vejci)-

V jednoduchosti jde o to, chytit v co nejkratším horizontu co nejvíce Pokémonů a evolvovat je všechny v jednu chvíli.

Najdete v e-shopech
od

Jak se na to připravit ?

Kvalitní připrava je základ, obzvlášť zde, když na to budete mít pouze 30 minut. Proto neplýtvejte časem a pořádně se na toto připravte. Většinou v blízkosti vašeho bydliště se bude nacházet hejno hodně slabých Pokémonů jako jsou například Caterpie, Weedle, nebo Pidgey. Tyto Pokémony také není těžké potkat, kdekoliv vyrazíte a pravděpodobně je už ignorujete. Nicméně ignorovat je není vůbec dobré řešení. Ptáte se proč ?

Evoluce těchto slabších Pokémonů je velmi levná, bude vás stát přibližně 12 sladkostí (Candy). Pokud je budete sbírat a odchytávat ve větším, ne jenom přehlížet a zároveň je budete posílat profesoru Willowovi tak za ně získáte 4 candy (Sladkosti – Jednu získáte za převod a tři za odchyt). To znamená, že pokud chcete evolvovat jednoho Pokémona, potřebujete chytit a „prodat“ další tři. Výhodou je, že si také natrénujete házení Pokéballu a navíc získáte 100 XP (zkušeností) z každého chyceného Pokémona.

Pokud jste doma, stačí pouze zapnout mobil se hrou Pokémon Go, chytat tyto slabé Pokémony a ty následně měnit za sladkosti (Candy).

Pracujte na této přípravě a připravte si Candy (Sladkosti), alespoň pro 60-80 Pokémonů. Čím více jich budete mít tím lépe. Tyto Pokémony budeme následně Evolvovat a těžit z nich obrovské množství XP. Pokémony si můžete ukládat do oblíbených, ať to máte všechno přehledné a můžete je rychle vyklikávat, ale záleží na vás.

Jdeme Power Levelovat ! (Lucky Egg + Evolve)

Lucky Egg seženete například v obchodě (Shopu) za PokéCoiny, nicméně není potřeba si je kupovat, protože Lucky Eggs získáte jako odměnu za úroveň (Od Level 9, 10, 15). PokéCoins spíše využívejte na rozšiřování vašeho batohu.

 1. Sedněte si k nějakému PokéStopu, kde se semtam něco objeví a můžete s ním zatočit.
 2. Odstartujte Lucky Egg.
 3. Pomocí Evolve evolvujte vše co můžete a co nejrychleji to půjde – za každého máte 1000 XP.
 4. Použíjte Evolve také na ty, kteří vám Evolucí přidají do Pokédexu nového  – dalších 1000 XP.
 5. 30 minut nedělejte nic jiného, než Evolve – nechytejte nové Pokémony !
 6. Nevracejte se na mapu a buďte pořád v menu – Pokud se vrátíte, budou vám padat medaile o které při Lucky Egg rozhodně nestojíte !
 7. Nezapínejte Lure Module, vábení Pokémonů a nevybírejte PokéStop – Za Pokéstop je 50 XP, což je v porovnání s Evolve nic.
 8. Hotovo ! Pokud se vám vše povedlo na jedničku, pravděpodobně jste získali 60 000 – 120 000 XP za 30 minut a to se vyplatí.

Jedná se o velmi jednoduchou metodu, proto přestańte s ignorováním slabých Pokémonů a pokud máte hodně Pokéballů tak je sbírejte všude kde se dá. Pokud neuděláte při tomto triku moc chyb je velice pravděpodobné, že se dostanete například z levelu 20 na level 22 – 23. Dle mého je maximum, které se dá vytěžit za těch 30 minut přibližně 80 000 – 120 000 XP (zkušeností). Proto nepodceňujte přípravu a postupujte tak jak jsme psali výše.

Napište nám do diskuze níže kolik se vám povedlo získat XP za těchto 30 minut. Nejlepšího hráče vyhlásíme na Facebooku a zvýrazníme ho v tomto článku. Pokud máte k tomuto fíglu nějaké dotazy, směřujte je také do diskuze a my se vám pokusíme poradit.

Power Leveling (Exping): Lucky egg + Evolve
4.2 (84%) 5 votes

3 Komentář na Power Leveling (Exping): Lucky egg + Evolve

 1. podcenil jsem pripravu a udelal jen cca70k
  4 nove, jedno vejce, a zbytek prosty evolve
  na zaver jsem mel jeste cas, tak jsem neco odchytil
  taky jsem v prubehu evolve odprodaval ty vylihle a jejich candy pouzil na dalsi evolve

 2. Hezky napsán mírně nepravdivý a o to více zmatečný článek, který začátečníky spíše splete, než jim pomůže… Jakoby autor čerpal spíše ze zahraničních zdrojů, než z vlastní skušenosti. Pravděpodobně to vzniklo tím, že článek je z července, a nyní – v září – to umíme lépe!
  🙂 P.S.: Chceš-li přesnější a polopatičtější návod na Evoluci, navštiv facebokovou skupinu „Nuselští (nejen) modří“ a najdi textík z 31.8. !

Přidejte komentář


*