Pokemon Go: Tipy a triky do hry

pokemon go tipy a triky

V tomto článku najdete Pokemon go tipy a triky do hry. Pokud milujete animované seriály Japonského původu tak asi teď zajásáte. Momentálně se na trh dostala unikátní geolokační hra Pokemon Go, která doslova obletěla svět. Hra Pokemon Go rozvíjí příběh a svět, který jsme mohli sledovat před několika lety na televizních obrazovkách. V seriálu Pokemoni se objevilo přes 151 druhů pokemonu a příšerek. Mezi hlavní hrdiny patřila trojice přátel, kteří se snažili prosadit ve světě díky jejich trenérskému umění s Pokemony.

Pokemon Go tipy a triky

Hra Pokemon Go ke stažení je k dispozici zcela zdarma, navíc se pyšní velmi jednoduchou hratelností a ovladatelností. Nicméně pokud tento článek čtete v červenci, je dost možné, že hra aktuálně není spuštěná pro Český a Slovenský trh. Hra byla kvůli přetížení serverů a obrovské celosvětové popularitě spuštěna oficiálně prozatím jen v USA a Austrálii. Ostatní země se chystají otevřít koncem měsíce Července, takže si ještě musíme pár dní počkat. Nicméně i tak se objevily neoficiální verze, díky kterým si můžete hru zahrát už dnes. Připravili jsme na toto téma návod – jak nainstalovat Pokemon Go, na který se můžete podívat.

Najdete v e-shopech
od

Hra se nehraje u počítače, ale venku v přírodě

pokemon-go-geolokaceAbsolutní revolucí je způsob hry, který je díky geolokačním prvků situován do realného světa. Pokud chcete být ve hře velmi dobří, musíte stále chodit s vašim mobilem po venku a lovit Pokemony. Není problém nachodit za jeden den hraní několik kilometrů. V tomto se jedná o zajímavý počit ze strany vývojařů Niantic , kteří tak touto hrou doslova donutí mladé generace zvednou zadek od počítačů a jít ven.

Kde najít pokemony v Pokemon Go ?

  • Ať už to je v lese, na náměstí, nebo u přehrady, všude tam můžete najít Pokemony. Dokonce i když nebidlíte ve městě.
  • Jakmile se hru naučíte a budete to mít tzv. „v ruce“, budete chytat pokemony jedna báseň. Pokemonů můžete mít několik desíte až stovek a ty následně můžete trénovat, nebo snimi bojovat proti ostatním.
  • Pokemoni se objevují také v závislosti na čase a prostředí. Tedy u vodních nádrží, řek se objevují vodní pokemoni a v noci se objevují zcela odlišní pokemoni, než ve dne.

Váš telefon vždy vyšle signál způsobem, že vám zavibruje v kapse a vy hned víte, že pokemon je nablízku. Pak vám nebráni nic tomu ho najít a ulovit do svého Pokeballu. Jsou Pokemoni, kterých není mnoho a jsou velmi vzácní a jsou také Pokemoni, kteří se vyskytují doslova na každém rohu. Jakmile postoupíte na pátou úroveň hry, odemkne se vám možnost trénovat a bojovat s Pokemony v tělocvičně proti ostatním hráčům. Tímto krokem se vývoj a postup Pokemonu razantně zrychlí.

Dejte si ale velký pozor na to, aby jste se neodpoutali od realného světa přespříliš. Zejména na nebezpečných místech jako jsou cesty, přechody a podobné. Hra je velmi nakažlivá, ale i tak je třeba být na pozoru, jelikož případy kdy se hráči zranili jsou hlášeny zcela pravidelně z celého světa.

Vytvořit postavu a vyrazit na lov

Ve hře je přibližně 25 000 kombinací jak může vypadat vaše hlavní postava, neboli avatar. Můžete si vybrat pohlaví, oblečení, barvy vlasů, očí a dalších věcí. Podívejte se na video, které popisují Pokemon Go tipy a triky.

Nicméně druhou volbu vašeho avatara, ani možnost úpravy již mít nebudete. Proto dbejte na to, aby jste si svou postavu nastavili hned z počátku tak jak chcete. Pokud jste sledovali oficiální seriál Pokemoni, tak zajisté víte, že hlavní postava Ash Ktechum začínal stejně jako vy. Nejprve si vybral svého prvního Pokemona, také vy budete mít hned ze startu hry tuto možnost. Pokud chcete vědět jak získat Pikachu hned na začátku hry, podívejte se na náš článek.

Závěrem

Věříme, že jsme vám předali nějaké zajímavé Pokemon Go tipy a triky, které vám pomohou postupovat hrou. Na internetu najdete hodně zajímavostí a návodů, my se snažíme všechny informace združovat a vytvářet pro vás hodnotný obsah, na který se můžete podívat v magazínu.

Pokemon Go: Tipy a triky do hry
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*