Pokemon Go Plus: Co to je a jak to funguje ?

pokemon go plus

Náramek Pokemon Go Plus, co je to ? Jak to vlastně funguje a kde se to dá koupit ? Pokemoní šílenství nezná mezí. Hra již v této době má více uživatelů, než známá sociální síť Facebook, nebo Twitter. Konají se srazy a po městech běhá nespočet lidí lovících Pokemony. Představovat vám hru Pokemon Go asi nemusíme, nicméně pojďme se podívat na vychytávku zvanou Pokemon Go Plus náramek, k čemu tato věc je určena a jak to funguje ? Čtěte více v tomto článku.

Najdete v e-shopech
od

Náramek Pokemon Go Plus

pokemon go plus náramekBylo pouze otázkou času , kdy se objeví v prodeji nějaké doplňky pro chytrý telefon napojené na populární hru Pokemon Go. I když je hra zdarma, jsou zde možnosti ze kterých vývojařům a společnosti Nintendo plynou peníze. Jednou z nich je virtuální měna, kterou si můžete pořídit za realné peníze a urychlí vám průběh hry, zkrátka je to hlavně pro lenochy. Pak je tady druhá možnost a tou je prodej chytrých náramků Pokemon Go Plus. Náramek patří do kategorie takzvaných nositelných zařízení a věříme, že pro mnoho hráčů této hry se bude jednat o velice důležitou a nepostradatelnou věc. Nicméně důvodem zvyšující poptávku po tomto náramku je také fakt, že hra není podporována Apple Watch.

Náramek je možné objednat a předobjednat u prodejců jako je například Amazon, Gamestop a další obchody. Nicméně v tuto chvíli jsou náramky vyprodány a je možná pouze předobjednávka.

Náramek Pokemon Go Plus a jeho prvky se objevily také v prvním oficiálním traileru na hru Pokemon Go.

Jak náramek Pokemon Go Plus funguje ?

Asi hlavní otázkou, kterou si pokládá většina lidí je, jak vlastně tento náramek Pokemon Go Plus funguje a k čemu je dobrý ? Náramek Pokemon Go je určen k tomu aby hráčům ještě více zpříjemnil zážitek ze hry Pokemon Go. Náramek je připojen skrze bluetooth k vašemu telefonu a upozorní vás kdykoliv se ve vašem okolí objeví nějaký Pokemon, aniž by jste vytahovali váš telefon z kapsy. Tímpádem nebudete muset pořád koukat do displeje vašeho telefonu.

Mezi další funkce Pokemon Go Plus náramku patří možnost jednoduššího chycení Pokemona díky zabudovanému tlačítku přímo v náramku. Doslova na jedno zmáčknutí můžete chytit Pokemona.

Také můžete sbírat předměty, potiony, vejce (eggs) a pokebally v PokeStopech bez nutnosti zapnutí vašeho mobilního telefonu.

Pokud máte systém iOS je nutné aby jste měli verzi 8, nebo vyšší, jinak vám náramek Pokemon Go Plus nebude fungovat.

Kolik stojí Pokemon Go Plus a kde se dá koupit ?

A kolik vlastně tento náramek stojí ? Pokemon Go Plus je možné předobjednat přibližně za 850 Kč. Nicméně tento náramek se ihned vyprodal a momentálně je k dispozici pouze za několikanásobek výše zmíněné ceny. Náramek je nadesignován ve stylu Pokeballu a bude dodávan ve sportovním provedení, které bude určeno pro nošení na zápěstí každého hráče, případně na opasku.

Pokemon Go Plus: Co to je a jak to funguje ?
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*