Pokemon Go oficiálně v ČR a SR !

Pokemon Go oficiálně v České republice a na Slovensku

Pokemon Go oficiálně v Česku a na Slovensku ! Ano, je to tady. Dnešním dnem, tedy 16.7.2016 se oficiálně spouští hra Pokemon Go pro Českou republiku, Slovensko a další Evropské země. Hra Pokemon Go je ode dnešního dne dostupná ve 26 dalších zemích, kde nebyla hra k dispozici.

Pokemon Go oficiálně v České republice a na Slovensku

Konečně jsme se dočkali. Hru Pokemon Go si může každý stáhnout z App Store, nebo z Google Play Store. Co to znamená ? Znamená to, že již není zapotřebí instalovat neoficiální verze a hry v jiném jazyce, aby jste měli možnost si hru vyzkoušet a vydat se na lov Pokemonů. Teď již je vše oficiální a nic nám tedy nebrání tomu začít hrát. S sebou to nese také to, že několikanásobně vzroste počet hráčů této hry, ať už z České republiky, nebo ze Slovenska. Tento fakt již má své následky. Je těsně po obědě ( 15:00 ) a servery jsou hned po spuštění přetíženy z obrovského náporu nedočkavých Evropanů.

Najdete v e-shopech
od

Kde oficiálně stáhnout Pokemon Go ?

Hru můžete oficiálně stáhnout z odkazů níže.

Nicméně pokud si nevíte rady – podívejte se na ucelený návod jak stáhnout Pokemon Go.

Příjdu přechodem na oficiální verzi o Pokemony ?

Update na oficiální verzi Pokemon Go vám nesmaže dosavadní postup ve hře. Stačí pouze stáhnou oficiální verzi z výše zmíněných zdrojů a smazat tu neoficiální verzi. Jakmile spustíte hru a přihlásíte se, můžete pokračovat tam kde jste zkončili v neoficiální verzi. Takže žádný strach a s klidem se pusťte do updatu Pokemon Go.

Pokud máte k tomuto tématu nějaké dotazy, klidně se zeptejte v diskuzi níže a my se vám pokusíme pomoct. Případně se přidejte do komunity „Lovci Pokemonů“ na Facebooku a sledujte novinky ze hry.

 

Pokemon Go oficiálně v ČR a SR !
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*