Nová aktualizace Pokémon Go – Co přínáší ?

Nová aktualizace Pokémon Go update

Pokémon Go se od spuštění potýká s řadou problémů. Jedná se o servery, které nezvládají nápor nových hráčů, ale také o chyby (bugy) ve hře, které mnohdy znepříjemňují hraní. Asi všichni hráčí Pokémon Go čekají na nové aktualizace, které vývojáří z Niantic přinesou a jedna z těchto aktualizací je tady. Pojďme se podívat co nového se změní k lepšímu, nebo horšímu.

Nová aktualizace (update) Pokémon Go – Co se mění ?

Nová aktualizace pro hru Pokémon Go je venku pro Android, ale také i pro iOS. Update vyšel o něco dříve, díky úniku v Polksu, kde tuto aktualizaci měli již dopoledne. Pojďme se podívat co se opravilo a změnilo ve hře.

  • Tvůrci z Niantic udělali touto aktualizací ve světě poměrně velký rozruch. Uvádějí, že tato aktualizace pouze opravuje lepší vnímání obrazu. Toto vyjádřeni doslova spustilo lavinu reakcí a článků, zda to tvůrci myslí vážně a zda-li si nedělají legraci. Nicméně tato tisková lavina okamžitě zvýšila stahovanost hry o 32% a akcie začaly opět růst.
  • Opravena stabilizace a čtení map.
  • Opravena chyba při chytání Pokémonů a lepší zobrazování Pokémonů ve vaší blízkosti.
  • Stop opraveno.

 

Dle dosavadních zdrojů zatím máme pouze tyto informace, pokud se něco změní tak tento seznam úprav rozšíříme. Nicméně jak je vidět oprav moc nepřibylo a co se týče serverů tak je situace stále stejně špatná. Počet serverů se sice rapidne zvýšil, ale díky nedokonalému napojení na centrum, servery opakovaně padají a nezvládají nápor hráčů. Udává se, že do konce měsíce by měla být celá Evropa nezávislá a servery by měly fungovat v pořádku. Tak uvidíme, budeme se muset nechat překvapit.
Také doufejme, že velmi brzo příjde další aktualizace, která opraví například nefunkční stopy (tlapky) při hledání Pokémonů a další zásadní věci, které kazí hlavní dojem ze hry.

Závěr

Napište nám do komentářů, zda-li jste zaznamenali nějaké zlepšení ve hře, případně jste si všimli, že byl nějaký bug, nebo chyba opravena.

Nová aktualizace Pokémon Go – Co přínáší ?
5 (100%) 2 votes

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*