Pokemon Go na Windows Phone ?

Pokemon Go na Windows Phone

A co Pokemon Go na Windows Phone ? Celosvětové šílenství po Pokémonech nezná mezí. Hra se šíří opravdu raketovou rychlostí a je možné, že při obyčejné procházce potkáte minimálně několik lidí, kteří zrovna loví pokemony. Dokonce hru hraje také izraelský prezident, mnoho youtuberů a další známé osobnosti na celém světě. Nikdo moc neřeší, že hra ještě není dostupná na všech kontinentech i tak se již hraje. Neoficiálně je Pokemon Go ke stažení již k dispozici a napsali jsme o tom článek.

Pokemon Go na Windows Phone ?

Pokud jste majitelem mobilního telefonu s operačním systémem Windows Phone, máte momentálně smůlu. Utlačování vlastníku Windows Phone se děje dnes a denně, nicméně u hry Pokemon Go se nejdná o žádnou vyjímku. Vývojaří z Niantic Labs oznámili, že verze Pokemon Go pro Windows Phone se nehodlá vyvíjet. Hra je momentálně dostupná pouze pro operační systémy Android a iOS (iPhone). Microsoft má zase smůlu.

Najdete v e-shopech
od

Bouří se majitelé Windows Phone

Na internetu se hojně objevují různé naštvané a negativní fotografie od majitelů Windows Phone zařízení. Například na sociálních fórech Reddit, nebo 9GAG tyto fotky můžete najít v hojném zastoupení. Tyto fotografie doprovází nenávistné a negativní komentáře. Mnohdy majitelé litují, že si vůbec koupili Windows Phone a chtějí ho prodat. Samozřejmě pro normálního člověka, hrou Pokemon Go zatím nepolíbeného to může vypadat jako hloupost, nicméně fanoušci této hry udělají pro možnost si hru zahrát ledacos.

„WP je moje oblíbená platforma a nikdy jsem s ní neměl problém, ale Pokemon Go mě velmi brzo přinutí přejít na Android. Všichni kamarádi si plánují společné lovení Pokemonu a já jen sedím doma a nemůžu se nijak zapojit.. Super..“ – Vyjádření majitele Windows Phone na síti Reddit.

Podívejte se také na – Jak zvýšit výdrž baterie při hraní Pokemon Go ?

Podepište petici

Dokonce to došlo do takového stádia, že se začala podepisovat petice za vývojem hry pro Windows Phone zařízení. Petici můžete najít na serveru Change.org. Nicméně chtějí aby hra Pokemon Go fungovala také na platformě Windows 10 + Windows 10 Mobile. Momentálně je na petici vyzbíráno 50 000 podpisů a je velmi pravděpodobné, že toto číslo bude růst.

Je ale na pováženou zda-li tento krok bude mít vůbec nějaký efekt. Zda-li to vůbec změní názor vývojařů, kteří nemají sebemenší plány s vývojem pro Windows platformy. Základna uživatelů pro Windows Phone je ze všech operačních systému nejmenší a je dost možné, že se vývoj pro Windows Phone ani nevyplatí.

Jak si zahrát Pokemon Go s Windows Phone ?

Pokemon Go na Windows PhonePokud si i přes všechny problémy chcete Pokemon Go zahrát na Windows Phone platformě tak existuje jedno trochu drastické řešení zvané emulátory. Emulátor je software, který vám umožní na platformě Windows spustit platformu Android a na té následně nainstalovat hru Pokemon Go. Známým programem, který vám toto může umožnit je program s názvem „Andy Bluestacks Player“, nebo AMIDuOS a další. Můžete se podívat na video kde tento způsob popisují.

Pokemon Go na počítač nemá smysl zkoušet jelikož se potřebujete pohybovat v reálnem světě a s fyzickém stolním počítačem to asi půjde velmi obtížně. Nejlepší řešení je tento způsob aplikovat na tabletu s mobilním připojením k internetu. Pokud nemáte mobilní internet můžete si vytvořit hot-spot na mobilu a sdílet tak internetové připojení přes wi-fi s vaším tabletem.

Závěrem

Možná se vám to zdá jako šílený nápad, ale jsou lidé, kteří pro tuto hru udělají mnohem hloupější věci. Snad jsme vám v otázce Pokemon Go na Windows Phone dali alespoň nějaké informace. Pokud máte k tomuto tématu dotazy, napište do komentářů níže a my vám poradíme.

Pokemon Go na Windows Phone ?
4.8 (95%) 4 votes

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*