Pokemon Go: Minimální požadavky na spuštění

Pokemon Go minimální požadavky hardware

Šílenství s názvem Pokemon Go asi není třeba přibližovat. V dnešní době to již zná téměř každý. Nicméně s roustoucí popularitou přibývá také problémů s touto hrou. Hra, kterou momentálně hrajou miliony hráčů na celém světě má problémy také s komatibilitou některých zařízení a tím, že si prostě nerozumí se všemi chytrými telefony. Máme pro vás výpis hardwarových požadavků a základních chyb.

Pokemon Go minimální hardwarové požadavky

Každý telefon je jiný a také se velmi liší minimální požadavky dle toho jaký máte operační systém. Zda-li máte Android, nebo iOS (iPhone). Podívejte se na výčet minimálních požadavků pro hru Pokemon Go, které jsou nutné pro spuštění a úspěšný lov Pokemonů.

Najdete v e-shopech
od

Minimální požadavky Pokemon Go pro Android

 • Je nutné mít novější verzi než Android 4.4, nicméně existuje způsob jak spustit Pokemon Go na starších verzích. (Android N bude mít podporu až po oficiální spuštění)
 • Minimální rozlišení displeje by mělo být 728×1280 px. (Hru je možné hrát na tabletech, ale prozatím není optimalizovaná)
 • Dostatečné internetové připojení, nejlépe 3G, 4G.
 • Funkční GPS a polohovací služby.
 • Zabudovaný gyroskop v telefonu pro možnost hraní s AR.

Pokud vlastníte zařízení s Intel Atom procesorem, budeme vás muset zklamat. Zařízení s Intel Atom procesorem nejsou momentálně podporovány hrou Pokemon Go.

Minimální požadavky Pokemon Go pro iPhone (iOS)

 • Nejlépe iPhone verze 5 a novější
 • Verze operačního systému iOS 8 a vyšší
 • Dostatečné připojení k internetu (3G, 4G)
 • GPS a polohovací služby.

Zařízení, které mají Jailbreak nejsou momentálně podporovány.

Problém: Po zapnutí hry Pokemon Go černá obrazovka

Nedaří se vám hru spustit ? Nainstalovali jste ji do telefonu a nejde vám ji zprovoznit ? Zobrazuje se vám pouze černá obrazovka ? Pokud si odpovíte na jednu z těchto otázek Ano, pak se s největší pravděpodobností jedná o problém s názvem Intel Atom. Procesory Intel Atom nejsou podporovány.

 • Jde o všechny Intel Atom telefony (Lenovo P90, Asus Zenphone, Zenphone 2 a další…)

Na tento problém aktuálně neexistuje řešení. Jediné funkční řešení je pořízení nového telefonu, který nemá Intel Atom. Je možné, že budoucí aktualizace hry tyto problémy vyřeší.

Závěrem

Pokud máte nějaké zkušenosti s těmito problémy podělte se o ně v diskuzi níže. Případně se nás zeptejte a my vám rádi odpovíme.

Pokemon Go: Minimální požadavky na spuštění
5 (100%) 1 vote

4 Komentář na Pokemon Go: Minimální požadavky na spuštění

 1. Hra se mi nechce načíst na datech, jen když hru načtu na wifi a pak od ní odejdu tak dokud hru nevypnu hra pak jede i venku na datech. Poradíte mi? 🙁

 2. Dobrý den. Na wifi mi hra jde, ale na datech se mi nenačte. Mam Samsung Galaxy Xcover 3. Kupoval jsem si ho v červenci hlavně kvůli této hře. Kde je problém? Děkuji za odpověd

 3. Dobrý den
  Chctel bych se zeptat mam tel. Evolveo strongphone D2 mini android 4.4.2 a když hru pokemon go spustim tak mi to najede do menu tam se me to zepta kdy jsem se narodil pak se to nacita a hra sama spadne prosim o radu dekuju

 4. Dobry den, chtěl jsem se zeptat, jestli na mobilu Samsung Galaxy j5 (2017) se tato hra nebude sekat,

  Predem dekuji za odpoved

Přidejte komentář


*