Pokemon Go mapa pokemonů ve hře

Líbila by se vám Pokemon Go mapa všech pokemonů ve hře a jejich výskytů, ať víte kde máte Pokemony hledat ? Ano ? Tak to pro vás máme velice pozitiviní zprávu, jelikož několik takových map je již funkčních a dokonce se dají uplatnít při hledání Pokemonů u nás v České republice, nebo na Slovensku. Hra Pokemon Go je zcela jistě celosvětovým fenoménem a denně vzniká několik desíte pomůcek, webových rozhraní a aplikací, které vám usnadní průběh hraní a chytání Pokemonů v Pokemon Go.

Pokemon Go mapa pokemonů ve hře

Pokud jste přemýšleli nad tím, jak chytit vzácné Pokemony jako je například Pikachu, Electabuzz, Scyther, nebo jiné velmi vzácné úlovky, máme pro vás velice zajímavý tip kde a jak tyto Pokemony hledat. Na internetu se objevily mapy Pokemonů, které vám usnadní hledání vzácnějších kousků.

Najdete v e-shopech
od

Právě v tuto chvíli se nabízí jako nejlepší možnost jak najít vzácnější Pokemony webová stránka s mapu všech Pokemonů ve hře Pokemon Go. Momentálně jsme zaznamenli minimálně 4 Pokemon Go mapy pokemonů ve hře. Nicméně né všechny jdou prakticky využít i v České Republice a na Slovensku. Pojďme se podívat na to, která je nejlepší.

Pokemon Go mapa pokemonů

V Pokemon Go mapě pokemů můžete najít výskyty vzácných a velmi vzácných Pokemonů. Tyto údaje o místech a Pokemonych zde přidávají sami hráči, takže i vy můžete přidat místa, kde se vzácnější Pokemoni vyskytují a ulehčit tak práci ostatním hráčům hry Pokemon Go.

Další weby kde jsou mapy Pokemonů ve hře Pokemon Go :

Mobilní aplikace s mapou Pokemonů + další služby

Pokemon Go mapa může být také kromě webových stránek jako mobilní aplikace. Nutno dodat, že tyto aplikace momentálně nejsou schopny konkurovat výše zmíněnám webovým stránkám, případně upraveným google mapám. Pro Android zařízení vzniklo již několik mobilních aplikací, které mají za cíl vám pomoct najít Pokemona.

Několik aplikací jsme pro vás vyzkoušeli, nicméně žádná z aplikací, není nikterak dobře optimalizovaná pro Českou republiku a Slovensko, takže moc Pokemonů přes tyto aplikace prozatím nenajdete. Proto doporučujeme využívat raději výše zmíněné webové stránky s mapami Pokemonů.

Velmi hezky zpracovaná sluzba je na Trulia.com, zde je možné si prohlédnout druhy Pokemonů, dle vrstev (např. plynoví, travní, ohniví, vodní, električtí pokemoni). Nicméně momentálně tato služba je schopná zmapovat pouze USA, takže v České republice a na Slovensku tuto službu prozatím nevyužijeme. Pokud vývojáři zapracují na pokrytí ostatních koutů světa, bude se tento nástroj zajisté hodit.

Mobilní aplikace pro Android s mapami Pokemonů na vyzkoušení:

Mobilní aplikace pro iPhone s mapami Pokemonů:

Pro iPhone a operační systémy iOS momentálně existuje pouze jedna mobilní aplikace nazvaná Poke  Radar. Tato aplikace patří k webu PokeRadar.io, který jsme zmiňovali výše.

Pro koho je Pokemon Go mapa určena ?

Pokemon Go mapa v USA
Pokemon Go mapa v USA

Na druhou stranu má tento pomocník ve formě mapy pokemenů také svou stinnou stránku. Největší radostí ze hry Pokemon Go je hledání a prozkoumávání různých míst za účelem ulovení Pokemona. Je velmi pravděpodobné, že pokud hledáte vodního Pokemona najdete ho u vodních ploch, jako jsou jezera, přehrady, nebo u moře. Pokud chce hrát hru v napětí, kde různí Pokemoni mohou být a prozkoumávat tak různá zajímavá místa a navštívit jich několik, pak si dobře rozmyslete jestli takovou mapu Pokemonů jako „Spoiler“ používat.

Na druhou stranu, pokud již delší dobu hledáte nějakého Pokemona a nemůžete ho najít, nebo například strašně toužíte po Pokemonovi zvaném Pikachu a nevíte jak na něj. Pak můžete s klidným svědomím tuto mapu využít a lehce si tak pomoct. Prostě se podíváte na místo, kde byl tento Pokemon spatřen a prohledáte ho, je velká šance, že právě ten Pokemon tam bude.

Na co si dát pozor u Pokemon Go map ?

Pokemon Go mapa Pokemonů vám může velmi pomoct, ale také vám může hru velmi znepříjemnit. Proč ? Berte na vědomí, že Pokemoni né vždy zůstanou na jednom místě. Pokemoni se totiž pohybují a někdy velmi rychle. To znamená, že pokud je v mapě vyznačen výskyt některého vzácného Pokemona, nemusí se tento Pokemon objevit na stejném místě na jakém ho někdo spatřil. Nicméně je velká pravděpodobnost, že bude někde v okolí, takže tak i tak ho budete muset najít a o tom tato celá hra je – o hledání.

Pokemoni se pohybují, ne vždy stojí pouze na místě, proto prohledávejte okolí, kde byl Pokemon naposledy spatřen. Podívejte se také jak správně hledat Pokemony v Pokemon Go a na všechny rady a tipy do hry, které pravidelně aktualizujeme.

Pokud máte s hledáním Pokemonů již nějaké zkušenosti, napište je do komentářů níže. Čím více tipů a rad zde bude, tím více hráčům Pokemon Go pomůžeme.

Pokemon Go mapa pokemonů ve hře
3.2 (64%) 5 votes

1 Komentář na Pokemon Go mapa pokemonů ve hře

 1. Dobrý den,

  Měli bychom zájem o nějakou možnost spolupráce, případně sponzoringu.

  Jsme první Česko/Slovenská guilda ve hře Pokémon Go. Máme v současné době přes 120 aktivních členů a neustále se rozšiřujeme (cca 10 členů týdně).

  Na našich webových stránkách www. risingflames .cz poskytujeme celé komunitě Pokémon Go přínosné informace a bez rozdílů týmů se snažíme zvyšovat hráčské dovednosti, které vedou k celkovému zlepšení zážitku z hraní pro všechny hráče.

  Průměrná denní návštěvnost se pohybuje od spuštění webových stránek (19.9.2016) okolo 2000 unikátních návštěvníků. Také máme možnost vkládat vaši reklamu na první FB skupino o pokemon go v ČR. (13.000 členů plus 100 nových denně)

  Pravidelně pro členy i nečleny pořádáme společné akce, které jsou námi dotované a pouštíme zde Lure moduly. Na akce průměrně chodí 30 až 40 členů i nečlenů.

  Náš cíl je nadále sdružovat hráče Pokémon Go a komunitu obohacovat cennými informacemi, které by museli jinak obtížně zjiťovat z cizojazyčných zdrojů. Naším cílem je také být stále aktuální a informace přinášet v co nejkratší době. Jelikož jsme všichni, kdo se na chodu guildy podílejí, velmi aktivními hráči, obohacujeme články převážně vlastními zkušenostmi, které jsou pro návštěvníky velmi přínosné.

  Kominikace se členy probíhá denně prostřednictvím Facebookové stránky, kde nejen opdovídáme na dotazy spojené se hrou, ale také částečně řešíme technickou podporu členů a jiné souvislosti s hrou Pokémon Go.

  Také mame v našem teamu hráče s nejvyžším dosaženým levelem v CZ komunitě pro team Valor.

  Budeme rádi za jakoukoliv možnost spolupráce.
  Je také možnost dohodnout si na našich webových stránkách reklamu na Váš web.

  S pozdravem,
  Tadeáš Matoušek

Přidejte komentář


*