Pokemon Go ke stažení na iPhone (NÁVOD)

Máme pro vás návod na téma Pokemon Go ke stažení na iPhone a jak nainstalovat Pokemon Go na iPhone a zařízení s operačním systémem iOS (iPad, iPod apod..). Všude vidíte jak ostatní vaši kamarádi a známí hrajou Pokemon Go a loví pokemony, vydali jste se do App store, ale hra momentálně není k dispozici ke stažení. Co teď ? Ano Pokemon Go zatím nejsou oficiální přístupní pro Českou republiku a Slovensko. Nicméně nemusíte zoufat, naštěstí existuje způsob jak tento problém obejít a hru si tak zahrát už teď. Postupujte dle našeho návodu a vydejte se na lov pokemonů.

Pokemon Go ke stažení na iPhone

Odpověď na otázku jak nainstalovat Pokemon Go na iPhone se trochu liší od instalace Pokemon Go pro Android zařízení. Lidé s Androidem to mají trochu jednoduší, nicméně pokud máte iPhone nic se neděje, postup je téměř totožný.

Od spuštění se v naších končínách využívá způsob změny země přímo v App store, tato možnost vám umožní stáhnout Pokemon Go oficiální cestou, například tím, že si změníte místo bydliště na Austrálii, nebo USA.

Bohužel tuto možnost změny země mají pouze ti uživatelé, kteří mají předplacenou některou ze služeb z App store. Máme zde návod na téma Pokemon Go ke stažení na iPhone pro všechny !

Jak nainstalovat Pokemon Go na iPhone

  1. Vezměte si do ruky svůj iPhone nebo iPad a otevřete z něj tento odkaz. Na této stránce je Pokemon Go ke stažení na iPhone, pouze zavřete reklamu, která na vás vyskočí, dále klikněte na tlačítko „Download Now“.
  2. Jakmile se vám zobrazí záložka „Non Jailbreak“ klikněte znovu na „Download Now“.
  3. Pokud se vám stránka neotevře na první pokuz, zkuste ji několikrát aktualizovat. Výzvu otevření v App store potvrďte kliknutím na „Otevřít“.
  4. Po stažení a instalaci Pokemon Go přejděte do vašeho nastavení -> obecné -> správa zařízení -> Yestech Technology
  5. Vyberte možnost „Důvěřovat vývojáři“. Spusťte hru a vydejte se na lov !

Zde je krátký video návod jak stáhnout a nainstalovat Pokemon Go pro iPhone a iOS zařízení.

To je vše, gratulujeme vám, již stačí spustit hru a vydat se na lov pokemonů. Jak vidíte stažení Pokemon Go na iPhone není nic složitého a je velmi podobné jako u lidí s Android zařízením.

Najdete v e-shopech
od

Závěrem

Věříme, že jsme vám v otázce kde najít Pokemon Go ke stažení na iPhone a jak nainstalovat předali užitečné informace. V případě, že máte nějaké problémy s instalací, nebo stažením, případně máte nějaké dotazy, neváhejte se nás zeptat v diskuzi níže.

Dále se podívejte na :

Pokemon Go ke stažení na iPhone (NÁVOD)
5 (100%) 1 vote