Pokemon Go ke stažení na Android (NÁVOD)

Máme pro vás návod na téma Pokemon Go ke stažení na Android zařízení. Možná to znáte. Všude na sociálních sítích vidíte jak vaši známí a kamarádi chytají pokemony v této nové populární hře Pokemon Go. Rozhodnete se to tedy vyzkoušet a zamíříte na Google Play Store s tím, že hru stáhnete a nainstalujete, nicméně se objeví problém. Aplikace Pokemon Go je nemožné stáhnout pro vaše zařízení. Je to tím, že hra Pokemon Go byla zatím spuštěna v jiných zemích než Česká republika a Slovensko. Spuštění u nás se plánuje na konec měsíce července. Nicméně máme pro vás návod jak toto obejít a jak si hru i přesto, že oficiálně nejde stáhnout zahrát.

Pokemon Go ke stažení na Android

Oproti uživatelům operačního systému iOS, tedy iPhony, iPady a další, máte jako uživatel chytrého telefonu se systémem Android značnou výhodu. Stačí vám stáhnout instalační soubor z jiného zdroje  můžete se vydat na lov pokemonů i vy. Jak tedy postupovat a jak stáhnout Pokemon Go na Android ?

Najdete v e-shopech
od

1. krok

  • Nejprve musíte povolit instalaci z neznámých zdrojů.
  • Jděte do Nastavení -> Zabezpečení zařízení / telefonu -> Neznámé zdroje a povolte instalaci z neznámých zdrojů.

2. krok

  • Stáhněte .apk soubor z tohoto odkazu APKmirror.com
  • Klikněte na tlačítko „Download“ a soubor stáhněte, následně ho nainstalujte.
  • Spusťte hru a vydejte se na lov pokemonů !

Toto je vše, instalace i stažení Pokemon Go na zařízení Android je velice jednoduchá záležitost a o mnoho jednodušší, než stažení a instalování na iPhone, nebo jiné zařízení s operačním systémem iOS. Ale berte na vědomí pokud stahujete instalační soubor .apk z jiného neověřeného zdroje, může se zde vyskytnou riziko viru, případně může takový soubor poškodit váš telefon.

Výše zmíněný .APK soubor a odkaz na stažení Pokemon Go verze 0.29 je ověřen antivirovým programem Avast.

Závěřem

Věříme, že jsme vám předali užitečné informace na téma Pokemon Go ke stažení na Android. V případě, že máte nějaké problémy, nebo dotazy, neváhejte se zeptat v komentářích níže.

Dále se podívejte :

Pokemon Go ke stažení na Android (NÁVOD)
4.7 (93.33%) 3 votes