Pokemon Go ke stažení zdarma pro Android a iOS

Hra Pokemon Go ke stažení pro iOS, nebo Android je oficiálně nedostupná pro český a slovenský trh z důvodu, že hra byla prozatím spuštěna pouze v USA a Austrálii. Kde stáhnout Pokemon Go ? Nicméně existují způsoby, které díky našim nedočkavcům umožňují zahrát si hru již teď.

Pokemon Go ke stažení pro iOS a Android – Kde stáhnout ?

EDIT 16.7.2016: Hra Pokemon Go byla oficiálně spuštěna pro Českou republiku a Slovensko. Více informací o spuštění a kde stáhnout oficiální verzi najdete zde.

pokemon go ke stažení androidHru pro Android a iPhone s názvem Pokemon Go je výtvorem dílny Niantic Labs. Tato hra sklízí velký úspěch a šíří se virálně jako lavina celou naší planetou. Pokemon Go ke stažení i hraní je zcela zdarma, nicméně i přesto jsou ve hře takzvané mikronákupy, které jsou v rozmezí jednoho až sto dolarů. Tyto nákupy jsou většinou za takzvanou herní měnu, za kterou můžete urychlit průběh hry. Nicméně pokud nechcete do hry nemusíte investovat ani korunu a i tak se dostanete na úrovně jako s herní měnou. Herní měna vám tento proces pouze urychlí. Je také jasné, že vývoj takové hry musel firmu něco stát a proto zvolili tento model financování.

Dokonce v blízké době bude možné si pořídit originální speciální Pokemon Go náramky, které stojí 35$. Jsou vyjímečné v tom, že vám umožní hrát hru aniž by jste museli odemykat váš telefón.

Bohužel operační systém Windows Phone není u této hry podporován. Tvůrci se rozhodli zaměřit pouze na nejrozšířenější platformy, ktyrými jsou Android a iOS (iPhone) a na Windows Mobile zanevřeli.. Společnost Nintendo držela veškeré informace o vydání pod pokličkou. Do poslední chvíle se jim tento tajný přístup dařil. Výrobci nevypustili mnoho informací přes oficiálním spuštěním. Probíhalo období nazývané beta test, které skončilo 30.6.2016.

Speciální vychytávka zvaná Pokemon Go Plus, dokáže výrazně jakémukoliv hráči pomoct v chytání pokemonů.

Pokemon Go Plus zařízení je možné připojit k smartphonu pomocí bluetooth. Celý princip spočívá v tom, že vám toto jednoduché zařízení ukauzuje nejdůležitější informace ze hry a notifikuje vás pomocí LED diody a vibrování. Tyto zařízení by měli vyjít na začátku srpna 2016. Momentálně je hru možné stáhnou v Google Play i v Itunes, nicméně hra není oficiálně zpřístupněná pro Českou republiku a Slovensko takže si ji oficiální cestou nezahrajete. Tato hra jde stáhnout pouze na území Ameriky a Austrálie. Ale i tak exsituje možnost jak tuto hru neoficiálně stáhnout a zahrát si ji už teď. Pojďme se podívat na to kde stáhnout Pokemon Go a jak hru nainstalovat !

Aktuálně – 19.11.2016

První článek o Pokemon Go, najdete na stránce Freebit.cz. Dnes již není problém hru stáhnout z Google Play u majitelů telefonů s Android, nebo App Store pro iOS.

Najdete v e-shopech
od

Jak stáhnout Pokemon Go pro Android a iPhone ?

Návod ke stažení jsme pro vás připravili zde. Stačí se držet jednoduchými kroky a můžete si tuto hru zahrát  hned teď, i přesto, že hra není oficálně spuštěna v české republice a na slovensku. Jsou dva způsoby oficiální a neoficiální, jak se dá hra získat. V návodu najdete vše co potřebujete.

Nebo se podívejte na všeobecný návod a instrukce jak zprovoznit Pokemon Go na všech zařízeních.

Kde stáhnout hru Pokemon Go ?

Jakmile se oficiální verze zpřístupní i v našem regionu Česka a Slovenska, stačí navštívit oficiální Appstore v iTunes pro iPhone, nebo Google Play Store pro Android kde najdete Pokemon Go ke stažení zdarma. Pokud jste postupovali pomoci návodu jak nainstalovat Pokemon Go na Android a Iphone, stačí aby jste verzi, kterou máte nainstalovanou smazali a stáhli si oficiální verzi z Appstore, nebo Goole Play.

Nemusíte se bát,že ztratíte celý postup, který jste již ve hře překonali. Postup se váže automaticky k vašemu účtu, takže ani po odstranění hry se váš postup nestratí.

Oficiální verzi hry Pokemon Go můžete stáhnout z níže uvedených zdrojů v závislosti na tom zda-li máte Android, nebo iOS (iPhone). Oficiální verze Pokemon Go byla zpřístupněna v České Republice a na Slovensku dne 16.7.2016.


pokemon go ke stažení iphoneNejjednodušší způsob jak získat Pokemon Go ke stažení se nabízí uživatelům a majitelům iPhonu

Stačí se pouze odhlásit z iTunes a znovu se přihlásit se změněným regionem na Spojené státy americké, nebo Austrálii. Jakmile se přihlásite, hra vám půjde normálně stáhnout z oficiálního zdroje. Jaké jsou požadavky na hru Pokomen Go ? Na jakém mobilu je možné si tuto hru zahrát ?

Co potřebuji abych si mohl tuto hru zahrát ?

  • Potřebujete chytrý telefon s Android nebo iOS systémem.
  • Velmi dobrý signál na GPS
  • Internetové připojení (Nejlépe 4G, nebo WIFI)
  • Plnou baterii
  • Pořiďte si power banku – rada k nezaplacení.

Bez nabité baterie se ani nehnete. Tato hra má opravdu enormní spotřebu baterie telefonu. Je tedy téměř povinnost pro každého kdo chce tuto hru hrát, aby si pořídil silnou Power banku, která má USB kabel pro dobíjení vašeho telefonu. Pokemon Go je velice návyková hra a bez power banky se vám bude jen ztěží hrát.

Spotřeba baterie je způsobená využitím GPS modulu a polohovacích služeb a také velmi vysokým jasem pokud hrajete venku s kamarády. Také pokud zrovna nejste připojeni k wifi síti, hodně baterie spotřebuje mobilní připojení jako 3G, nebo 4G. Stabilní a kvalitní internetové připojení je pro hraní Pokemon Go velice důležité.

Výdrž baterie

Toto je momentálně asi největší problém hned po tom co najdete Pokemon Go ke stažení a instalaci. Hra Pokemon Go má enormní spotřebu baterie a brzy to zjistíte i vy. Jelikož se jedná o geolokační hru a budete běhat venku a lovit pokemony, je dost možné, že se vám velice rychle vybije baterka a s lovením pokemonů budete muset přestat. Tento nepříjemný problém se dá řešit několika způsoby, nicméně přiravili jsme na toto téma článek, jak zvýšit výdrž baterie při hraní Pokemon Go. V tomto návodu jsou osvědčené tipy jak výdrž baterie zvýšit na několikanásobek.

Závěrem

Věříme, že jsme vám předali informace na téma Pokemon Go ke stažení a nasměrovali vás na správné tipy a rady kde stáhnout Pokemon Go a jak si hru zahrát již teď. Pokud máte nějaké problémy, nebo dotazy, směřujte je prosím do diskuze níže a my vám co nejrychleji odpovíme. Také doporučuji přidat se do komunity Lovci Pokemonů na Facebooku a sledovat ostatní hráče a jejich úlovky. Případně můžete poslat vaše úlovky a fotky na email: info@pokemongo-hra.cz, nebo rovnou do Facebook komunity a my je zveřejníme.

Pokemon Go ke stažení zdarma pro Android a iOS
5 (100%) 1 vote