Pokémon Go druhy Pokémonů a jejich vzácnost

Máme pro vás článek na téma Pokémon Go druhy Pokémonů ve hře a jejich přehled (Seznam Pokémonů). Hra Pokémon Go je momentálně jednou znejpopulárnějších a nejhranějších her na světě. V počtu uživatelů (hráčů) překonala nejprve menší Twitter a poté také legendární Facebook. I přesto, že vývojáři z Ninantic spustili hru Pokémon Go již jako druhou AR (Augmented Reality) hru, ihned po hře Ingress. V minulých dílech jsme se podíivali na to jaké odměny můžeme ve hře získat, jak správně házet Pokeballem a ukázali jsme si mapu výskytu vzácných Pokemonů. Teď se podíváme na všechny druhy Pokémonů ve hře Pokémon Go.

Pokémon Go druhy Pokémonů a jejich vzácnost (Seznam)

Je pravda, že na některé druhy Pokémonů budete narážet neustále a některé ještě stále nikdo nikdy nespatřil. Zde jsme pro vás připravili neoficiální mapu druhů a vzácnosti druhů Pokémonů ve hře Pokémon Go.

Pokémon Go druhy Pokémonů vzácnostPokémon Go druhy pokémonů jsou zavislé také na tom v jakém prostředí hledáte. U vodních ploch, jezer, řek je velká pravděpodobnost, že narazíte právě na vodního Pokémona. V lesích a polích je velice pravděpodobné, že najdete travního Pokémona a zase na horách můžete najít kamenné Pokémony, alespoň takto to tvrdí neoficiální zdroje, to zda-li jsou tato tvrzení pravdivá si musíte ozkoušet v praxi a procházka na čerstvém vzduchu ještě nikomu neuškodila. Výskyt Pokémonů také ovlivňuje denní doba, respektive to zda-li je noc, nebo den. V noci se totiž objevují jiné druhy Pokémonu, než přes den. Pokud nemůžete narazit na vzácnější Pokémony, můžete si pomoci mapou výskytu vzácných Pokémonů. Nicméně ta pravá zábava spočívá právě v hledání a prozkoumávání.

Podívejte se na níže uvedenou tabulku kde najdete všechny Pokémon Go druhy Pokémonů a také to jak jsou daní Pokémoni vzácní, či nikoliv.

Najdete v e-shopech
od

Vzácnost se posuzuje podle hvězdiček v obrázku (čím méně tím lépe):

  • ******** – Běžně vyskytující se Pokémoni.
  • ******* – Méně běžní Pokémoni.
  • ****** – Pokémoni, kteří se občas někde objeví.
  • ***** – Vzácnější Pokémoni.
  • **** – Velmi vzácní Pokémoni.
  • *** – Speciální Pokémoni.
  • ** – Elitní Pokémoni.
  • * – Legendární Pokémoni (U některých ještě stále není potvrzen výskyt ve hře, berte tak poslední řádek s nadsázkou)

Pokémon Go druhy pokémonů a jejich vzácnost

Pokémon Go druhy Pokémonů podle kontinentu ?

Některé neoficiální zdroje uvádějí, že některé vzácné Pokémony, lze získat pouze na uričtých kontinentech. Pokud je tato informace pravdivá, pak vás vývojaři doslova tlačí k tomu procestovat svět, nebo minimálně se alespoň podívat za hranice naší země, což může pro někoho být fajn, ale pro někoho také ne.

Nicméně je důležité být vždy přiraven, ať už ste na lovu, nebo zrovna jdete cestou z práce, či do obchodu. Příprava je základ snad u všeho, proto přípravu nepodceňte a podívejte se na článek jak chytit Pokémona a jak správně házet Pokéballem.

Napište nám také vaše zkušenosti s hrou Pokémon Go a případně na jaké Pokémony jste narazili. Jestli je tady někdo kdo již našel nějakého vzácnějšího Pokémona, napište do diskuze níže.

Pokémon Go druhy Pokémonů a jejich vzácnost
4.7 (93.04%) 23 votes

11 Komentář na Pokémon Go druhy Pokémonů a jejich vzácnost

    • s touhle tabulkou nesouhlasím, daleko přesnější mi přijde pokédex, kde tuhle informaci jde najít. Třeba Aerodactyl rozhodně není žádný majstrštyk… jen není běžný, ale rozhodně není vzácný. 🙂

Přidejte komentář


*