Pokémon Go Cheaty a Hacky

pokémon go cheaty


Připravili jsme pro vás další článek a tentokrát na téma Pokémon Go Cheaty a Hacky, neboli využívání chyb ve hře a porušování pravidel. Popularita hry Pokémon Go nezná mezí. Dokonce v České republice se udává, že hru Pokémon Go zná přes 50% naší populace, což by znamenalo, že každý druhý, kterého potkáte zná hru Pokémon Go, což je docela dost. Hraje se již několik dní a za tu dobu mnoho hráčů dosáhlo úctyhodných výkonů, nicméně jak to tak bývá, ne všichni toho dosáhlí poctivým hraním.

Pokémon Go Cheaty

Ano, i v této hře se dá podvádět a jsou zde různé formy cheatů a hacků, které vám hru usnadní a nejen to, také naštvete právem ostatní hráče, kteří hrajou hru poctivě a není se čemu divit. Nicméně vývojáři z Ninatic ještě některé tyto Pokémon Go cheaty a hacky nevyřešily a tímpádem je stále někteří hráčí využívájí. Pokémon Go Cheaty se dělí na ty legální, spíše tipy, triky a rady do hry, nebo například fígl jak ovlivnit evoluci Eevee a nelegální, což jsou různé pomocné prográmky a fígle jak se podvodem dostat na vyšší úroveň. Tyto věci si popíšeme níže.

Najdete v e-shopech
od

Legální Pokémon Go cheaty

Mezi legální Pokémon Go cheaty a způsoby jak si zjednodušit hraní patří například tyto věci:

Někde jsem dokonce četl jako možnost jak si ušetřit pohyb (pro lenochy), připnout mobilní telefon se zaplou GPS na vašeho domácímo mazlíčka, nebo psa, který má nejlépe volný výběh na vaší zahradě a nechat ho tak se zapnutou hrou běhat. Tento způsob vám může nasbírat například potřebné KM pro vylíhnutí vejce (Eggs). Zkrátka lidské kreativitě se meze nekladou. Teď se pojďme podívat na ty nelegální cheaty, ty které opravdu pro některé znehodnocují hru.

Nelegální Pokémon Go Cheaty

Samozřejmě nechceme tímto článkem nikoho navádět k využívání chyb ve hře, ale myslíme si, že je vhodné tyto informace zveřejnit. Stejně je velice pravděpodobné, že vývojáří tyto chyby opraví a zablují všechny hráče, kteří je využívali. Proto využívejte veškeré rady z této sekce na vlastní nebezpečí.

Jak sbírat Pokémony v Pokémon Go pomocí Fake GPS ?

Hra Pokémon Go je závislá na lokacích, městech, historických památkách zkrátka všech zajímavých místech, kde se dá najít a chytit Pokémon. Sem tam se najde někdo kdo by rád tyto Pokémony chytil všechny, bez toho aby se odlepil ze židle, nebo z postele. Pro ty z vás, kterým se tato myšlenka líbí a chtěji si i za předpokladu, že příjdou o herní účet tento Pokémon Go cheat vyzkoušet je zde add-on zvaný PokémonGoAnywhere.

Existuje také možnost jak hrát Pokémon Go na PC a přitom se pohybovat libovolně po mapě a sbírat Pokémony pomocí fake GPS. Na Youtube je na to dokonce video návod.

Upozornění: Berte v potaz, že za využívání těchto Pokémon Go cheatů, které nejsou ve hře povoleny je velmi velká pravděpodobnost, že dostanete ban a již si hru nezahrajete, nebo ji budete muset hrát celou znovu.

Závěrem

Pro všechny poctivé hráče je zde pozitivní zpráva a to, že tyto cheaty již nebudou dlouho fungovat, nicméně otázka je do kdy budou. Vývojáří z Niantic toto vyřeší v nadcházejících aktualizacích.

Doporučení na závěr – nekažme si hru použiváním cheatů a kdejakých prográmků, které nám pomáhají a ulehčují hru, jdeme tím sami proti sobě, hra je o poznávání a objevování nových věcí, oblastí a také o pohybu. Používáním cheatů ošizujete sami sebe o herní zážitek a kazíte ho i těm ostatním.

Pokud máte nějaké zkušenosti na toto téma, podělte se o ně s ostatními hráči v diskuzi níže.

Pokémon Go Cheaty a Hacky
3.9 (77.2%) 50 votes

12 Komentář na Pokémon Go Cheaty a Hacky

  1. No nebudu si kazit zazitek ze hry (2.5 roku to hraju poctive a ted hack? Tak to ne) (chtel jsem ten cheat protoze bydlim ve vesnici takze tu nemame pokestopy a gymy takze krome Deoxyse, Tyranitara, Metagrosse a Giratiny mam celkem shit)

Přidejte komentář


*