Podporované telefony pro Pokémon Go

telefony pro Pokémon Go

Připravili jsme pro vás článek na téma Podporované telefony pro Pokémon Go. Hra Pokémon Go strhla doslova lavinu ve světě mobilních aplikací, potažmo her. Stala se takřka přes noc nejhranější a nejoblíbenější mobilní hrou na světě. Podle některých zdrojů již pouze v České republice zná tuto hru více jak 50% populace a to je co říct. Nejenom, že je tato hra velmi oblíbená, ale je také velmi náročná pro hardware mobilních telefonů a bohužel tuto hru nespustí všichni. Pojďme se podívat na podporované telefony pro Pokémon Go.

Pojďme se podívat na minimální požadavky, která tato hra potřebuje na spuštění. Potom se podíváme na výpis vhodných telefonů pro tuto hru.

Podporované telefony pro Pokémon Go

Hra Pokémon Go vyvíjí velké nároky na hardware mobilních telefonů. Pokud plánujete nákup mobilního telefonu a chcete si zahrát Pokémon Go, pak určitě věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkám. Pokémon Go využívá při hraní GPS a polohovací služby, mobilní internet (3G, 4G, LTE) a také gyroskop pro možnost zahlédnout Pokémona díky AR (rozšířené realitě) v realném světě, kterého uvidíte skrz váš fotoaparát.

Minimální požadavky ke spuštění Pokémon Go:

Android

  • Android verze 4.4 a výš
  • Rozlišení nejlépe 720 x 1280 px a více
  • Možnost připojení k internetu (3G, 4G, nejlépe LTE)
  • GPS a polohové služby

Návod na instalaci pro Android

iOS

  • iPhone 5 a vyšší
  • iOS 8 a vyšší
  • Kvalitní připojení k internetu (3G, 4G, nejlépe LTE)
  • GPS a polohové služby

Návod na instalaci pro iPhone

Vhodné telefony pro Pokémon Go

Jaké jsou minimální požadavky pro hru Pokémon Go již víme, pojďme se tedy podívat na vhodné a podporované telefony pro Pokémon Go. Ke každému telefonu jsme přidali odkaz, skrze který se můžete podívat na cen na trhu. Jedná se o nejoblíbenější a nejprodávánější telefony.

Podporované Android telefony pro Pokémon Go:

telefony pro Pokémon Go

Samsung Galaxy S5 Neo

(od 6 990 Kč)

telefony pro Pokémon Go

Samsung Galaxy S5 Mini

(od 4 989 Kč)

telefony pro Pokémon Go

Lenovo P70

(od 4 990 Kč)

tel4

Samsung Galaxy J5

(od 4 439 Kč)

tel5

Huawei Y6

(od 3 417 Kč)

tel6

Gigabyte GSmart Classic

(od 1 881 Kč)

Podporované iOS telefony pro Pokémon Go:

tel7

Apple iPhone 6 – 16 GB

(od 14 999 Kč)

tel8

Apple iPhone 5S – 16 GB

(od 8 999 Kč)

Tyto mobilní telefony by měly splňovat požadavky hry Pokémon Go. Pokud již nějaký z těchto telefonů máte, nebo máte jen zkušenost, podělte se o ní s dalšími hráči v diskuzi níže. Také pokud se chcete na něco zeptat, nebo poradit, zeptejte se níže a my vám odpovíme.

Podporované telefony pro Pokémon Go
3 (60%) 2 votes

8 Komentář na Podporované telefony pro Pokémon Go

  1. mam samsung s5 mini hra sice běži, ale neni nainstalovaná z google play tudiž ji nemužu ani aktualizovat, podle google play totiž s5 mini do podporovaných tel. nepatři, nemá na to ramky

Přidejte komentář


*