Oficiální Pokemon Go v Evropě startují v Německu

Oficiální Pokemon Go v Evropě startují v Německu

Do 13.7.2016 byla hra Pokemon Go nedostupná v celé Evropě. Dostupnost hry byla pouze pro Austrálii a USA. Nicméně přisla změna ve formě spuštění Pokemon Go oficiálně v Evropě. Tou první zemí, která bude oficiálně spuštěna se stává Německo. Němci jsou tedy ti první šťastlivci, kteří si mohou stáhnout hru Pokemon Go, bez jakýchkoliv omezení oficiální cestou.

Pokemon Go oficiálně pro Německo

Nicméně tato událost je prvním signálem, že vydání hry Pokemon Go v celé Evropě, tedy i v České republice a na Slovensku na sebe nenechá dlouho čekat a za nedlouho se budeme moct radovat i my. Pokud se vývojářum z Niantic Labs nikterak nezkomplikuje průběh, lze očekávat, že Pokemon Go se objeví oficiálně v dalších zemích Evropy v několika následujících dnech, nebo týdnech.

Najdete v e-shopech
od

Nicméně už i dnes hraje větší část lidí z Evropy Pokemon Go díky neoficiálním verzím, které jsou volně ke stáhnutí. Přípravili jsme na toto téma přehledný a jednoduchý návod jak stáhnout Pokemon Go pro Android, nebo iPhone zde.Nicméně jakmile výjde oficiální verze a vy budete chtít přejít na oficiální verzi Pokemon Go, nemusíte se bát, že příjdete o tvrdě vydřené postupy ze hry. Přechodem na oficiální verzi se vám všechny postupy a pokemoni uloží a tímpádem o ně nepříjdete. Nicméně s příchodem oficiální verze se připravte na to, že Pokemon Go bude hrát několikanásobně více lidí než hraje dnes.

Závěrem

Pokud máte nějaké dotazy ke hře, nebojte se zeptat. Napište nám do komentářů níže a my se vám pokusíme poradit.

Oficiální Pokemon Go v Evropě startují v Německu
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*