Levely, odměny, CP v Pokemon Go

Popularity hry Pokemon Go roste raketovým způsobem. Hra byla dnes oficiálně spuštěna také pro Českou republiku a Slovensko a to způsobilo další nárust hráčů z Evropských krajin. Cílem hry Pokemon Go je chytit co nejvíce Pokemonů a ty následně vycvičit a nebo s nimi bojovat. Připravili jsme pro vás jednoduchou tabulku, která shrnuje všechny úrovně hry a veškeré odměny, které vás čekají.

pokemon go levely úrovněÚrovně, levely, CP a odměny ve hře Pokemon Go

Podívejte se na tabulku a zjistíte co je třeba pro danou úroveň (level) udělat a co na takové úrovni získáte. Ve hře je hlavním ukazatelem postupu „Level“, neboli úroveň. Dále sbíráte zkušenostní body zvané „CP“ (XP), díky levelům a CP (XP) se vám odemykají nejrůznější odměny. Odměny mohou být ve formě Gymů (tělocvičen), Potionu (Různé lektvary), Revives (oživení vašeho pokemona), Razz berry, Super Potiony, Great Balls, a nebo Hyper potiony. Také získávate Poke Bally, Vajíčka (Eggs), nebo Lucky Eggs (Šťastná vejce).

Podívejte se na naši Pokemon Go tabulku úrovní, levelu a odměn.

Závěrem

V tomto článku jsme vám ukázali výšet všech levelů, úrovní a odměn, které jdou získat ve hře Pokemon Go. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat do diskuze níže a pokusíme se vám poradit. Případně se podělte o vaše zkušenosti s ostatními čtenáři v diskuzi. Děkujeme.

Levely, odměny, CP v Pokemon Go
3.8 (76%) 15 votes