Kde najít Pokemony v Pokemon Go a jak je hledat ?

V tomto článku se podíváme na to kde najít Pokemony v Pokemon Go a jak je hledat. Pokemon Go se stává zcela jistě nejhranější hrou v dnešní době. Hraje ji skoro každý. Obrovská popularita má za následek časté výpadky serverů a nefunkčnosti hry. Nicméně asi není jednoduché technicky zajistit bezproblémový chod hry pro milióny natěšených hráčů.

Pokemon Go stopy kde je najítKde najít Pokemony v Pokemon Go ?

Kde najít Pokemony v Pokemon Go a kde se pokemoni vyskytují ? Ve vašem okolí se jich může vyskytovat rovnou více. Poznáte to podle indikátoru v pravém dolním rohu, který vám ukazuje kde se zrovna nejbližší pokemoni nacházejí (Nazávaná také jako tabulka Nearby). Hlavní indikátorem jsou takzvané stopy. Stopy vám ukazují jak daleko od vás se Pokemon nachází.

 

Co znamenají stopy v Pokemon Go ?

Stopy jsou jedním z hlavních indikátorů vzdálenosti nejbližších Pokemonu ve vašem okolí. Co přesně tyto stopy znamenají ?

  • Jedna stopa, nebo tlapka = 100 metrů
  • Dvě stopy (tlapky) = 200 metrů
  • Tři stopy (tlapky) = 300 metrů
Najdete v e-shopech
od

Jak rychle najít Pokemona pomocí tlapek a stop ?

Pokud chcete Pokemona chytit, řiďte se jednoduchými pravidly. Nejprve vyražte do jakéhokoliv směru a sledujte zda-li se nemění počet tlapek v tabulce Nearby. Jakmile začně počet tlapek mizet, zapamatujte si směr, ve kterém vám tlapky ubývají a označte si ho např. bodem A. Poté pokračujte stále rovně v tom daném směru a jakmile vám začnou tlapky, nebo stopy opět přibývat zastavte se a označte tento bod například jako bod B. Teď je třeba aby jste se dostali doprostřed mezi tyto dva „virtuální“ body a otočili se o 90 stupňů, takto si to vydáte rovnou k Pokemonovi a je velká šance, že ho chytnete.

Dejte si pozor na to, že někteří Pokemoni se pohybují, proto nebuďte moc pomalí a nechoďte extrémně pomalu. Nicméně hledání Pokemona dle tlapek není jednoduchá věc.

V pravém dolním rohu se můžete podívat kolik tlapek se vám zobrazuje, čím méně tlapek a stop vidíte tím blíže Pokemoni jsou. Uživatel se jménem RotomGuy ze sociální sítě Reddit zveřejnil seznam Pokemonu, které jde v Pokemon Go získat. Podívejte se na tento seznam níže.

Kde najít Pokemony v Pokemon Go seznam pokemonů

Kde najdu vodní a kamenné Pokemony v Pokemon Go ?

Dalšími indikátory mohou být různé světelné efekty, které se zobrazují na vaší herní mapě. Pokud se něco hýbe v trávě znamená to například, že by jste toto místo měli prozkoumat, jelikož je pravděpodobnné, že tam bude nějaký Pokemon. Také je známo, že Pokemoni se objevují v závislosti na denní době, tedy v noci se objevují jiní Pokemoni, než přez den. Také se Pokemoni vyskytují podle prostředí, pokud jste u vody objeví se vám vodní Pokemoni, pokud jste v přírodě nahorách objeví se vám kamenní Pokemo.i a tak dále..

Co se děje tam kde šustí tráva ?

Pokud vidíte na mapě šustění trávy, je to nápověda, která vám dává najevo, že v daném místě můžete najít Pokemona. Nimcéně je ověřeno v praxi, že to také nemusí být pravda, ale většinou tam opravdu nějakého Pokemona najdete. Když přijdete do místa šustící trávy a nic nenajdete, zkuste tohle místo navštívit později a třeba se tam Pokemon konečně objeví. Každopádně neberte šustění v trávě jako nutné místo, které mustíe navštívit.

Hra je prostě vymyšlená tak, aby vás doslova zvedla ze židle a už vás nepustila. Pokemon Go je zkrátka velmi návykovou hrou u které se možná i zapotíte.

Dejte nám  a dalším hráčům vědět vaše zkušenosti a zážitky se hrou v diskuzi níže. Děkujeme

Kde najít Pokemony v Pokemon Go a jak je hledat ?
5 (100%) 2 votes

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*