Jak změnit tým v Pokemon Go ?

Jak změnit tým v Pokemon Go

Jak změnit tým v Pokemon Go ? Hra Pokemon Go se zcela jistě stala nejpopulárnější a nejdiskutovanější hrou na naší planetě. Vývojářské studio Niantic Labs se těší z obrovského celosvětového úspěchu, nicméně teď mají zajisté napilno, jelikož kapacitá herních serverů absolutně nezvládá pokrýt všechny natěšené hráče. Hra proto v poslední době prochází častými výpadky serverů. Zajímá vás jaký tým zvolit ve hře Pokemon Go, případně jak ho změnit ? Více na toto téma se dozvíte v následujících řádcích.

Jak změnit tým v Pokemon Go ?

Pokud jste již nějakou dobu hru Pokemon Go hráli a dosáhli jste 5 úrovně (levelu), dostali jste možnost navštívit tělocvičnu (Gym) a vybrat si svůj tým. Nicméně pokud se ptáte jak změnit tým v Pokemon Go musím vás zklamat. Vybraný tým již bohužel není možné změnit. Pokud již tým máte, musíte se s ním smířit a poračovat ve hře dále, protože vám vývojáří v tomto nedají druhou šanci.

Najdete v e-shopech
od

Jaký tým zvolit ?

Možnost volby týmu v Pokemon Go dostane každý až po několika základních hodinách hry, respektive když dosáhnete levelu 5 odemkne se vám také možnost zvolit si tým. Profesor Willow vám dá info a pomůže vám s celým procesem výběru týmu. Nicméně, než se k tomuto dostanete, máte mnoho času si hru pořádně ošahat a naučit se jak se věci mají. Také se budete moci koukat jaká barva týmu je v přešile ve vaší oblasti.

Tým není možné po výběru změnit, ale také nemůžete zůstat bez výběru týmu. To znamená,že nějaký tým si vybrat prostě budete muset.

Hra Pokemon Go nabízí možnost výběru ze 3 týmů, které jsou odlišeny barvami.

  1. Team Instinct ( Žlutá barva)
  2. Team Mystic ( Modrá barva)
  3. Team Valor ( Červená barva )

Každý tým má svého vůdce, ten se vám při výběru samozřejmě v úvodu představí a řekne vám filozofii / povahu daného týmu a barvy. Je čistě na vašem rozhodnutí jaký tým si ve hře Pokemon Go zvolíte. Budete vybírat podle barvy týmu, nebo podle jejich přístupu a filozofie ? Nebo zvolíte strategii, že se přidáte k týmu, který má ve vaší oblastní největší počet členů ?

Jaký má vliv výběr týmu na hraní hry Pokemon Go ?

Jak změnit tým v Pokemon GoVýběr týmu ve hře nemá na další průběh hry nikterak významný vliv. Princip hry zůstává stále stejně nastaven pro všechny hráče. Jediný rozdíl je ten, že v různých oblastech bude převládat jiný tým a s ním také tělocvičny, které se budou prezentovat pod barvou místního týmu.

Nicméně je třeba říct, že velkou část hry budou tvořit také hráči Ingressu. Nicméně s oblíbenou barvou zeleně se ve hře nestekáme. Zda to byl záměr vývojářů z Niantic, nebo za tímto rozhodnutím stálo něco jiného nevíme. Nicméně je zde velký předpoklad, že dominantní barvou se stane právě barva modrá. Vývojáři z Niantic prohlásili, že se pokusí držet jakýsi balanc ve hře co se poměru týmů týče. Tak i tak buďte velmi pozorní při výběru týmu, jelikož druhou šanci již nedostanete.

Dejte nám vědět k jakému týmu jste se přidali a proč ? Pomůžete tím ostatním čtenářům v rozhodování.

Jak změnit tým v Pokemon Go ?
4.6 (91.4%) 86 votes

8 Komentář na Jak změnit tým v Pokemon Go ?

  1. to je pekne na pytel .. tak to uz od zacatku znovu hrat nebudu … je to dobra hra , ale zmena týmu je nezbytna , a znovu zacinat se mi nechce .. takze budu hrat zase neci jinyho …
    Vyvojari jsou sice uspesni . ale ne moc chytří .. změna by klidně mohla byt rozumě zpoplatněna a možná i jenom jednou to staci . Kdyz sem začínal tak sem neceděl jak sou týmy rozloženy …

  2. Tak si udelejte tri ucty a v kazdem si zvolte jiny team pak si vyberte a pouzivejte jenom jeden a nebo si ten team nechat a pokracovat ve hre dal je to téměř jedno jaky mas team

  3. Je i neni. Když jsi v menšine a ostatní tymy mají presilu, tak se obtizne schani zlatky, ktere dostaváš za obranu gymu.

Přidejte komentář


*