Jak získat Pikachu ?

jak získat pikachu

Ptáte se jak získat Pikachu ? Pikachu je ten známý žlutý Pokemon, kterého měl hlavní seriálový hrdina Ash Techum. Pikachu je velmi žádaný a chce ho téměř každý. Pikachu patří také mezi nejhezčí Pokemony vůbec, to je možná i jeden z hlavních příčin proč je tak populární. Hlavní hrdina Ash si původně chtěl vybrat Squritlea, ale nevyšlo to a zbyl mu na výběr právě jenom Pikachu. S Pikachu si moc zpočátku nerozuměl, ale pak se z nich stala nerozlučná dvojka. Pojďme se podívat jak ulovit Pikachu i pro vás !

Jak ulovit Pikachu ?

jak získat pikachuUlovit a získat Pikachu je ve hře Pokemon Go jednoduché. Pokud jste se již dostali na vyšší úroveň, pak již stačí pouze pátrat a věřím, že na něj jednou narazíte. Pikachu je hodně o štěstí, jakmile ho uvidíte tak se ho už nepouštějte a ulovte ho.

Jak již to tak bývá, lídé si z této populární a velmi návykové hry dělají srandu. Na internetu se objevila fotografie od lékaře, který našel pokemona Pikachu ve střevech jeho pacienta. Pikachu se objevil na fotkách také na zahradách, v kancelářích, muzeích a dalších vtipních místech. Nicméně je třeba brát na vědomí, že Pikachu se zkrátka může objevit kdekoliv a je třeba být ve střehu.

Někteří tvrdí, že Pikachu se skrýva v jednom z dvou kilometrových vajec.

Pikachu není nikterak běžný Pokemon, jako například Pidgey, Zubat, nebo Rattata, ale i tak ho mohou ulovit a získat všichni. Nicméně existuje trik, jak získat Pikachu hned na začátku hry a mít ho jako prvního vašeho Pokemona.

Najdete v e-shopech
od

První Pokemon ve hře Pikachu

Pojďme se podívat na to jak získat Pikachu hned jako prvního Pokemona ve vaší hře. Když hru Pokemon Go spustíte poprvé, objeví se za chvíli ve vašem okolí tři první Pokemoni. Většinou to je Charmander, Squirtle, nebo Bulbasaur. Ano i tito pokemoni jsou v pořádku, nicméně ulovit hned ze začátku Pikachu by bylo mnohem lepší, co říkáte ? Pokud ho chcete získat jako prvního, musíte jím dát patřičně najevo, že o tyto průměrné pokemony nemáte zájem.

Co mám tedy udělat a jak získat Pikachu ?

Následujte tento postup a Pikachu je váš hned ze startu hry.

Vašim hlavním cílem je odejít co nejdále od těch výše zmýněných startovacích pokemonů, tedy od Charmandera, Squirtlea a Bulbasaura. Musíte jít tak daleko, dokud vám z mapy nezmizí a nepůjde je vidět. Jakmile toto uděláte, musíte se za nimi vrátit zpět tak aby se vám znovu objevili, nebo respawnuli.

Udělejte tento krok 4x a objeví se po jejich boku také vysněný Pikachu. Stačí na něj jednoduše kliknout a chytit ho do vašeho Pokeballu. Nicméně přijdete o ty tři průměrné pokemony, ale zase na druhou stranu máte Pikachu a to se vyplatí !

Buďte trpěliví

Je možné, že vám tento postup zabere více času, takže se obrňte trochou trpělivosti a také nabitou baterií ve vašem telefonu. Neoficiální zdroje píšou, že tento fígl vám zabere přibližně 40 minut, je to dáno hlavně tím, že budete muset odejít od Pikachu docela velkou vzdálenost tak aby vám zmizeli z mapy a potom se vrátit a zopakovat to rovnou čtyřikrát.

Závěrem

Věříme, že jsme vám předali užitečné informace o tom jak získat Pikachu hned na začátku hry. Pokud máte nějaké dotazy směřujte je do diskuze níže a my vám rádi poradíme. Případně se rovnou pochlubte s vaším úlovkem na komunitní stránce Lovci Pokemonů na Facebooku.

Jak získat Pikachu ?
5 (100%) 1 vote

2 Komentář na Jak získat Pikachu ?

Přidejte komentář


*