Jak stáhnout Pokemon Go pro iPhone a Android ?

Jak stáhnout Pokemon Go pro iOS a Android a jak tuto skvělou hru nainstalovat ? Připravili jsme pro vás jednoduchý a věcný návod jak si zahrát Pokemon Go i přesto, že tato hra oficiálně není v naší zemi spuštěna.

Jak stáhnout Pokemon Go pro iPhone a Android ?

jak stáhnout pokemon go na android a iphoneV tomto návodu se podíváme na to jak stáhnout a nainstalovat tuto geolokační hru dříve než výjde oficiální verze (oficiální verze má vyjít ke konci července). Pokemon Go se šíří virálně na sociálních sítích jako lavina a popularita stále roste. Pokud patříte mezi nedočkavce, kteří si chtějí tuto hru zahrát již dnes, postupujte podle návodu a podle toho jaký mobilní telefon máte. Pokud máte operační systém Android, přejděte k návodu jak stáhnout Pokemon Go pro Android a pokud máte iPhone, přejděte na návod jak stáhnout Pokemon Go pro iPhone (iOS).

Jak nainstalovat Pokemon Go na Android

#1 Instalace této hry na zařízení s Android je velice jednoduchá. Nejprve si musíte na vašem telefonu povolit instalaci z neznámých zdrojů. Jděte do Nastavení -> Zabezpečení telefonu -> Neznáme zdroje a povolte tuto možnost.

#2 Stáhněte si skrze prohlížeč soubor APK, který je ověřený například na APKmirror.com. Stačí pouze kliknout na tlačítko „Download APK„, které je červeně zvýrazněné. Ihned jak soubor .APK stáhnete, otevřete jej a tím se zahájí instalace hry.

#3 Dokončete instalaci a jděte lovit pokemony !

Pokud máte upozornění o stažených souborech vypnuto je nutné aby jste přešli do správce souborů a odtud přejděte do podsložky „Download“. Zde najdete váš instalační soubor .APK, stačí ho pouze spustit a nainstalovat.

Najdete v e-shopech
od

Jak nainstalovat Pokemon Go na iPhone

Zde se nabízí rovnou dvě možnosti. První oficiální, pro mnohé možna jednodušší způsob jak tuto hru zprovoznit a druhý neoficiální. Podívejte se co vám více vyhovuje.

1. Oficiální možnost – změna regionu v iTunes

Hra je momentálně spuštěná pouze pro USA, Austrálii, Nový Zéland a Japonsko. Momentálně stačí jednoduše pouze změnit region v nastavní iTunes. Jakmile se vám toto povede můžete si stáhnout hru z oficiálního zdroje.

#1 Otevřete App Store a někde dole je tlačítko Apple ID. Jakmile se dostanete do nastavení Apple ID, dejte odhlásit.

#2 Teď musíte kliknout na tento link. Odkaz vede na australskou verzi App Storu. Jakmile vám stránka načte, vyskočí chyba, že tuto aplikace není možné stáhnout z vaší země a je to možné pouze v Austrálii. Dejte „Změnit Obchod“ a tímto krokem se Appstore přepne na Australský region. Momentálně můžete najít hru Pokemon Go.

#3 Najděte hru a dejte „stáhnout“ a následně vyberte „Vytvořit nové Apple ID“. Projděte proces registrace a vytvoření nového Apple ID a nakonci potvrďte odkaz v emailu, který vám Apple zašle pro potvrzení. Jakmile dokončíte potvrzení můžete hru stáhnout.

#4 Hru stáhněte, nainstalujte a vydejte se na lov pokemonů.

Je velice důležité aby jste vyskakovací okno k vytvoření Apple ID spustili skrz stažení aplikace zdarma (po odhlášení ze svého starého Apple ID). Pokud toto neuděláte, nebude vám u bankovní karty nabídnuta možnost „None“.

2. Neoficiální možnost – stažení neoficiální verze

#1 Otevřete si tuto stránku z vašeho iPhonu. (Pokud uvidíte chybovou hlášku „Error 522“, klikněte na tlačítko v pravo nahoře „Retry for a live version“). Modré okno HiPStore můžete zavřít.

#2 Klikněte na tlačítko (modře zbarvené) s názvem „Download Now“. Na vašem displeji se objeví „Processing“ a pak musíte vybrat jestli máte Jailbreak, nebo ne. (Jailbreak je cracknutí iOS, pokud to nemáte, vyberte, že ne) Následně klikněte na tlačítko „Downlaod Now“.

#3 Teď musíte potvrdit kliknutím na „Otevřít tuto stráku v App Store“ a hned po tom klikněte na Instalovat.

#4 Teď jen počkejte než se hra Pokemon Go nainstaluje do vašeho telefonu. Je možné, že to budete muset udělat na vícekrát z důvodu přetížení serverů. Nám se to povedlo až na druhý pokus.

#5 Teď běžte do vašeho nastavení telefonu -> obecné -> profily a vyberte Yestech Technology. Následně klikněte na „Důvěřovat“. Jakmile tento krok uděláte můžete spustit hru a hrát.

Závěrem

Věříme, že jsme vám tímto návodem alespoň trochu pomohli v instalaci a stažení hry Pokemon Go. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte se nás zeptat do diskuze níže a my vám co nejrychleji odpovíme. Na další novinky ze světa této skvělé hry se podívejte do našeho magazínu.

Jak stáhnout Pokemon Go pro iPhone a Android ?
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*