Jak správně hodit Pokeball a získat více XP ?

Fenomenální hra Pokemon Go zaznamenává stále rostoucí trend. Po ulicích běhají nadšení hráči této hry lovící Pokemony. Přiravili jsme pro vás několik rád kde najít Pokemony, nebo také jak je chytat. Pokud hledáte vzácnější Pokemony, případně nemůžete na žádného narazit připravili jsme pro vás mapu výskytů Pokemonů ze hry Pokemon Go. Nicméně existuje jeden trik jak získat při chytání Pokemona více zkušeností (XP). Tento trik závisí na tom jakým způsobem hodíte Pokeballem.

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP ?

Jak správně hodit Pokeball a získat více XPSprávný hod Pokeballu vám může přínést až dvojnásob zkušenostních bodů (XP). Pojďme se podívat na to co takový hod Pokeballu ovlivňuje a jak ho správně hodit.

Proces hodu Pokeballu začně ihned jak na mapě označíte Pokemona, který se objevil ve vašem blízkém okolí. Hned potom hra přejde do režimu odchytávání Pokemona, buďto se zaplým AR (Augmented Reality), kdy vidíte Pokemona přes kameru vašeho fotoaparátu, nebo s vyplým AR, kde se Pokemon zobrazuje v animovaném prostředí. Jakmile jste v módu chytání Pokemona, přichází na řadu samotný hod Pokeballu.

Pohybující kruhy kolem Pokemona :

Kolem Pokemona se objeví dvě kružnice. Jedna bílá, která se nehýbe a pohybující se zelená.

  • Bílá vám pouze zvýrazní Pokemona (Terč)
  • Zelená zobrazňuje míření – tento kruh se pohybuje (Mířící kruh – čím je menší tím je hod přesnější)
Najdete v e-shopech
od

Způsoby hodu Pokeballu :

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP

Jak vidíte způsob hodu Pokeballu významně ovlivňuje kolik XP a zkušeností za Pokemona získáte. Proto doporučujeme naučit se házet tzv. Curve Ball, který je nejtěžší ale získáte díky němu nejvíce zkušeností. V tabulce najdete informace o těchto výše zmíněných způsobech hodu.

Odměny za zkušenosti XP ?

Jak postupujete hrou a získáváte zkušenostní body (XP) zvyšuje se vám úroveň hráče, ale také vašich Pokemonů, získáváte za tyto úspěchy různé předměty. Mnohdy se jedná také o vzácné předměty typu – Lure Module, Eggs, nebo Egg Incubatory. Výčer těchto věcí a kdy přesně se dají tyto odměny získat najdete ve speciální sekci – Levely, úrovně, odměny, kterou jsme pro vás připravili.

Dejte nám vědět do diskuze, jak se vám líbil tento článek a zda-li vám nějak pomohl. Případně se podělte o vaše zkušenosti s chytáním Pokemonů s dalšími čtenáři.

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP ?
1.4 (28.57%) 28 votes

1 Komentář na Jak správně hodit Pokeball a získat více XP ?

Přidejte komentář


*