Jak ovlivnit evoluci Eevee

Připravili jsme článek na téma jak ovlivnit evoluci Eevee. Mnoho hráčů si zpočátku nevědělo rady jak se dá evoluce u tohoto Pokémona ovlivnit. Rozhodli jsme se, že to vyzkoušíme na vlastní oči a pokusíme se tento mýtus vyvrátit.

Jak ovlivnit evoluci Eevee ?

jak-ovlivnit-evoluci-eeveeJakmile se vám povede najít Pokémona jménem Eevee a chytit ho do Pokéballu, nastáva druhá etapa tou je vývoj Pokémona. V tomto případě jde o evoluci Eevee a my jsme se zameřili na to, jak tento vývoj ovlivnit a zda-li je to vůbec možné.

Eevee je velmi atypický druh Pokémona. V klasické hře Pokémon, bylo třeba využít zvláštní kámen k tomu aby se Eevee proměnila na jednoho ze třech druhů Pokémona – Vaporeon, Jolteon, nebo Flameon. Nicméně v nové hře Pokémon Go probíhá evoluce Eevee zcela náhodně. Jak ovlivnit evoluci Eevee, je to tedy vůbec realné, nebo je to pouze mýtus a opravdu to lze ?

Z některých internetových zdrojů se objevily informace o tom, že pokud dáte Eevee stejné jméno jako měl jeden ze 3 bratrů ve 40. epizodě animovaného seriálu Pokémon, tak se vám povede po procesu zvaném Evolve získat přesnou přeměnu jako Pokémoni v seriálu. Konkrétně jde o tyto:

 • Rainer -> Vaporeon
 • Sparky -> Jolteon
 • Pyro -> Flareon

Nicméně tato informace vypadá z 99% jako falešná (hoax), nebo jakýsi druh vtipu ze strany fanoušků Pokémonů, ale i tak nám to nedalo spát a tuto metodu jsme na vlastní oči i uši vyzkoušeli. Zajímá vás jak to dopadlo a zda-li je možné ovlivnit evoluci Eevee ?

Najdete v e-shopech
od

Ano, ono se to potvrdilo. Nečekané, se stalo opravdu skutečností. Vyzkoušeli jsme tuto metodu několikrát po sobě a pokaždé se nám podařilo vyvinou Eevee v to co jsme chtěli. Jediná věc, která byla nutná udělat, bylo zvolit před evolucí Eevee jedno z těchto jmen:

 • Rainer (Eevee se vám promění ve Vaporeona)
 • Sparky (Eevee se vám promění v Jolteona)
 • Pyro (Eevee se vám promění ve Flareona)

Dejte si pozor na velké počáteční písmeno – musí zůstat velké

Video návod jak ovlivnit evoluci Eevee :

A po tomto testu se vám Eevee díky Evolve (Evoluci) vyvine v co chcete, dle zadaného jména. Nicméně nebojím se říct, že tento návod na téma jak ovlivnit evoluci Eevee je velice důležitý a dokáže velmi ovlivnit boje v tělocvičnách (gymech). Proč si to myslím ?

Jak být díky tomuto návodu neporazitelný ?

Pokémon Eevee, který se po evoluci vyvine ve Vaporeona je momentálně jeden z nejsilnějších Pokémonů ve hře, co do počtu CP (Combat Points) . Tato přeměna, dalo by se říct, že také figl má veliký vliv na boje i obranu tělocvičny (Gym). Jakmile se vám podaří u Vaporeona dosáhnout levelu 15, budete mít přibližně 1000 CP, což je hodnota, kdy ostatní hráči ztráci šanci ho porazit.

Vaporeona je možné od lvl 15 dostat na 1000 CP a stát se tak téměř neporazitelným vůči ostatním Pokémonů.

Většina hráčů cvičí Pokémony, kteří jsou běžné k dostání, většinou jde o Pidgeoty, Butterfree, nebo Raticate. Pokud tyto Pokémony srovnáte s Vaporeonem, nemají zkrátka šanci i po dlouhém tréninku.

vaporeon
Vaporeon

jolteon
Jolteon

flareon
Flareon

A co Flareon a Jolteon ?

Pokud při evoluci Eevee zvolíte jména „Sparky“, nebo „Pyro“ získáte Jolteona, nebo Flareona, což také nejsou vůbec špatní Pokémoni. Flareon je dle dostupných informací momentálně 9. nejlepší Pokémon ve hře a Jolteon je na 33. místě pokud bereme v potaz CP ( Combat Points). Velkou roli také hrají tzv. Special Attacks ( Speciální útoky ) a životy (HP) Pokémona.

Doporučení na závěr:

Pokud chcete, aby hráči neutočili na vaší tělocvičnu (Gym), chytněte si Eevee, dejte ji jméno „Rainer“ a zvolte Evolve (Evoluci). Trošku ji vytrénujte a jakmile dosáhnete 1000 CP tak už ji jen tka někdo neporazí.

Napište nám do komentářů níže. jakou máte zkušenost s ovlivněním evoluce Eevee a případně s těmito evolvovanými Pokémony.

Jak ovlivnit evoluci Eevee
4.4 (88.57%) 49 votes

23 Komentář na Jak ovlivnit evoluci Eevee

 1. na začátku návodu máte uvedeny jména:
  Rainer -> Vaporeon
  Sparky -> Jolteon
  Pyro -> Flareon

  tedy Flareona pomocí nicku Pyro.
  Ale dále v článku uvádíte (dokonce 2x):
  „Jolteon (Eevee se vám promění ve Flareona)“ , „Pokud při evoluci Eevee zvolíte jména „Sparky“, nebo „Jolteon“ získáte Flareona, nebo Jolteona,“.

  Mohu vědět jak to teda je? 😀

 2. Mám dva Vaporeony, oba se zdárně proměnili dle návodu. Nicméně dnes jsem Eeveeho přepsal na Rainer a vyskočil z toho Jolteon.. stalo se to taky někomu? Díky

 3. Při první evoluci Eevee ve Vaporeona cheat fungoval. Pak cca po dvou týdnech už ne. Evolvovala jsem na Vaporeona, a vyšel 2x za sebou Jolteon

 4. ??????????????Tahle taktika funguje jen při prvnim vývinu. Pokud tedy už jednou takhle vyvinete Eevee (prejmenovanim) po druhé už to nepůjde! Jde to jen na poprvé ?
  Dobře se tedy rozmyslete ktereho z těchto 3 vyvynutych pokémonů chcete ?

 5. No upřímně, vyšeli mi všichni 3 na přejmenování před 2 tydny. Dale jsem chtěla ještě jednoho Jolteona, jelikož el. působí na vodu excelentně, tudíž lepšího a na dvakrát mi tento týden ze Sparky vyšel Flereon. Takže to nějak funguje jen když se tomu chce 😀

 6. Proč nejdou vivynout z Eeveeho ty další typy (Travní – Leafeon, Temný – Umbreon, ledový – Glaceon a psychycký – Espeon)?

  Popř. Bude to do hry přidané?

  • Dalsi typy nejdou vyvynout, protoze nejsou v prvni generaci. Espeon a Umbreon (aspon myslim ?) druha generace, ktera by mela prijit do pokemon go nekdy v prvni polovine 2017 (ale to sou spis predbezny informace a muzou se zmenit). K evolucim eevee: nekde sem cetl (uz ani nevim kde), ze evoluce pomoci tohodle triku je uspesna na 80%

 7. Po tom novém upragade této hry se objevily další 2 evoluce, umbreon a espeon.V tomto případě je to:
  Espeon-sakura
  Umbreon-tamao

 8. Já u jednoho eeveeho jméno nedala a náhodně se mi vyvinul na jolteona

  Když dáte jméno Sakura eeveemu vyvine se vám na espeona
  A pod jménem tamao se vám vyvine na umbreona

  Další vývin jako glaceon a leafeon budu zkoušet až najdu eevee zase

Přidejte komentář


*