Jak chytit Pokemona v Pokemon Go ?

Tento článek jsme napsali na téma jak chytit Pokemona v Pokemon Go hře. Pokemon Go je zcela jisté novo dobým fenoménem, který pohltil doslova celý svět. Popularita jakou má tato hra opravdu nezná mezí. V minulém dílu jsme se zaměřili na to kde hledat Pokemony v Pokemon Go a teď se pojďme podívat na to jak se takový Pokemon dá chytit.

Jak chytit Pokemona v Pokemon Go ?

Jakmile se objeví Pokemon ve vašem blízkém okolí (Dle kruhu na herní mapě), můžete zkusit Pokemona chytit do vašeho Pokeballu. Jakmile se vám Pokemon objeví na mapě zkuste na něj kliknout a hra se vám přepne do speciálního módu, ve kterém můžete přepínat mezi AR (Augmented reality, neboli virtuální rozšířenou realitou, která vám ukáže Pokemona v realném prostředí), anebo v klasickém herním zobrazení, kde se Pokemon objeví v animovaném 3D prostředí.

Pokud chcete Pokemona chytit jednodušeji, doporučujeme vypnout režim AR (rozšířené reality) a zkusit Pokemona chytit v klasickém zobrazení. Pokemon jde lépe chytit a hod Pokeballem je o mnoho přesnější než v AR módu.

Jakmile se trefíte Poke ballem přesně do Pokemona získáte ho a je váš. Nicméně není to tak jednoduché, pokud Pokeballem hodíte jen trochu vedle, pokemona nechytíte a Pokeball ztratíte (Máte omezený počet Pokeballů). Je třeba tedy získat trochu citu do lovení Pokemonů, ale po chvíli hraní se stanete profíky.

Najdete v e-shopech
od

jak chytit Pokemona v Pokemon GoJak hodit Pokeballem ?

Pokeball je takový červeno-bílý balónek (nádoba) do které chytnete Pokemona. Pokeball musíte na Pokemona hodit a trefit se přímo do něj. Pokeball hodíte tím, že rychle potáhnete prstem po displeji vašeho telefonu směrem na Pokemona. Samozřejmě každý Pokemon se chytá trochu jinak. Velký pokemon ve stylu  Bulbasaura je jednodušší chytit než malého Pokemona Caterpie (červ). Nejtěžší je chytit létajícího Zubata, který se stále pohybuje a je velice mrštný.

Pokeballů máte omezený počet a sním i omezené pokusy pro chytnutí Pokemona. Pokebally můžete doplnit v takzvaných Poke stopech, které se vyskytují na známých histrických, nebo památkových mistech ve vašem městě. (např. kostely, památníky, náhrobky, rozcestníky atd..)

Jak získat více XP za chycení Pokemona ?

Pokud chcete získat více zkušeností (XP) za odchyt Pokemona zkuste tento trik.

  • Roztočte kroužením prstu Pokeball a vyhoďte ho směrem na Pokemona. Pokud ho chytíte získáte tím nejenom Pokemona, ale také více zkušenostních bodů. Nicméně není to jednoduché, Pokeball hodíte s mírným zakřivením proto je třeba tento způsob nejdříve natrénovat.

Doporučujeme sledovat také barvu ohraničení Pokemona. Pokud se okolí (kruh) kolem Pokemona zbarví zeleně, značí to, že Pokemona chytíte velice snadno. Pokud je zbarvení žluté, značí to, že chycení bude těžší. Oranžová barva značí větší výzvu a zřejmě na to bude třeba mít trochu umu. Pokud se vám u Pokemona objeví červený kruh, značí to velmi těžký odchyt Pokemona, nicméně není to nemožné.

Jak správně hodit Pokeball a získat více XP

Kde se nacházejí Pokemoni ve hře Pokemon Go ?

Pokemoni se mohou objevit téměř kdekoliv ve vašem okolí, nicméně nejvíce se vyskytují v hustě obydlených oblastech, například centrum města. Nicméně Pokemona můžete najít také na vesnici, na okraji města, nebo na poli, ale je jich o dost méně.

Pokemoni se vyskytují také podle typu prostředí, vodního Pokemona chytnete u vodních přehrad, řek, nebo u moře, nebo v noci můžete narazit na Pokemona, který vypadá jak netopýr (Zubat).

Při hraní hry se nám velice rychle vybíjela baterka. Hra má opravdu enormní nároky na baterii, proto doporučujeme vyzkoušet tento návod jak snížit spotřebu baterie při hraní Pokemon Go.

Závěrem

Věříme, že jsme vám předali informace jak chytit Pokemona v Pokemon Go. Pokemon Go se zcela jistě stává herním hitem na celém světě, proto pokud máte nějaké zkušenosti z hraní hry Pokemon Go, podělte se o ně s ostatními čtenáři v diskuzi níže.

Jak chytit Pokemona v Pokemon Go ?
5 (100%) 1 vote

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*