Dostupnost Pokemon Go v Evropě a jak ho teď nainstalovat ?

Pokemon Go evropa

Kdy bude Pokemon Go v ČR a v Evropě ? Mobilní hra s nevinným názvem Pokemon Go doslova dobyla světa. Celosvětové šílenství začalo před několika dny a šíří se obrovským tempem. Tak jako se najdou ti, kteří hru milují, najdou se i tací, kteří hru již nenávidí. A popravdě, možná se není ani čemu divit, tato hra je velice kontroverzní. Jak to je vlastně s tím vydáním oficiální verze pro Evropu.

Kdy bude Pokemon Go v Evropě ?

Internet je plný hry Pokemon Go, všude jsou samé fotky pokemonů a úlovků hráčů, kteří hře již propadli. Prakticky se o ničem jiném nemluví. Když se rozhodnete dát si pauzu a vydáte se třeba na klidnou procházku do lesa, je dosti pravděpodobné, že potkáte „šílence“ běhající s telefony po přírodě lovící pokemony. Velice podstatný detail je ten, že hra vlastně ještě oficiálně nevyšla.

Oficiálně byla hra spuštěna 6.7.2016 pro americký trh, Japonsko, Austrálii a Nový Zéland. Nicméně tak rychle jak byla hra spuštěna tak rychle také obletěla svět. Potvrzje to také to, že akcie společnosti Nintendo pod kterou spadá vývojařské studio Niantic Labs ,které má hru na starost stouplo o 7,5 miliard amerických dolarů za 2 dny.

I když hra ještě oficiálně nebyla spuštěna pro Českou republiku a Slovensko, i tak se našla řada lidí, kteří přišli na to jak si hru zahrát  již teď. Nicméně my jsme na toto téma kde najít Pokemon Go ke stažení a jak tuto hru nainstalovat připravili speciální návod.

Kdy příjde na řadu Česká republika a Slovensko ?

pokemon go česká republikaKdyby nenastaly vývojářům problémy s přetížením serverů, které vyvolal obrovský zájem o tuto hru, dost možná by již Pokemon Go bylo dostupné také v české republice. Vývojáři z Niantic museli tento vývoj poněkud zpomalit aby dokázali naplnit kapacitu přibývajících hráčů a také technické zaopatření serverů, které dostávají velice zabrat.

Pokud hru již hrajete, dost možná jste si všimli chybových hlášek, které vám říkají ať počkáte, že se objevila chyba na serveruServery každopádně nebyly vytvořeny pro takovou zátěž a také to je jeden z hlavních důvodů proč musíme na oficiální spuštění tak dlouho čekat.

Nicméně Pokemon Go by se měl oficiálně dostat do České republiky, Slovenska a docelé Evropy během následující dní. Některé zdroje udávají, že do konce měsíce Července, nebo začátkem Srpna. Přesné datum není známo.

Najdete v e-shopech
od

Jak nainstalovat hru již dnes ?

Nainstalovat hru Pokemon Go můžete již dnes. Jde to neoficiální cestou a to znamená, že si stáhnete neoficiální soubor se hrou, který nainstalujete a můžete se vydat na lov. Připravili jsme na toto téma návod, na který se můžete podívat zde. Pokud se budete řídit našim návodem, nemusíte se bát, že si poškodíte váš telefon. Z těchto zdrojů to již stáhlo miliony lidí z celého světa a dalo by se říct, že je tato neoficiální verze ověřena. Postup na instalaci hry Pokemon Go se liší podle operačního systému, který v mobilu máte – Android, nebo iOS.

Pokemon Go Android Download

Aplikaci není možné najít na Google Play Store, a musíte tedy hru stáhnout z neoficiálního zdroje.

  • Povolte instalaci z cizích zdrojů v nastavení zabezpeční vašeho telefonu.
  • Stáhněte .APK soubor z ověřeného zdroje na APKmirrors.com. Klikněte na „Download Pokemon Go Android“.
  • Nainstalujte a hru spusťte.

Dejte si bedlivý pozor z jakého zdroje hru stahujete. Pokud stahujete hru z jiného zdroje než APKmirrors, buďte obezřetní. Hra by po vás nikdy neměla chtít přístupové údaje k SMS a telefonu, pokud se vám nějaká taková hláška a požadavek zobrazí, ihned hru odinstalujte. Po internetu se totiž šíří i verze, které jsou škodlivé.

Pokemon Go iPhone Download (iOS)

Spustit Pokemon Go na iPhone je také velmi jednoduché. Informace jak na to najdete například když zadáte do Googlu, nebo Seznamu fráze jako Pokemon Go iPhone Download, nebo iOS. Určitě se vám zobrazí několik stránek. Nicméně doporučujeme přejít na návod určený pro iPhone. Zde vám vysvětlíme jak hru zprovoznit na iPhone.

Co dělat až příjde oficiální verze ?

Jakmile přijde oficiální verze do České republiky stačí vám aby jste si tuto verzi stáhli přes App store, nebo Google Play a neoficiální verzi smazali. Váš postup a uložení pokemoni ve hře vám zůstanou. Nicméně ještě musíme pár dní počkat, ale jedno je jíste a to, že jakmile se oficiální verze zpřístupní pro Evropu, přibyde obrovský počet nových hráčů Pokemon Go nejenom v Česku, ale také na Slovensku.

Dostupnost Pokemon Go v Evropě a jak ho teď nainstalovat ?
4 (80%) 2 votes

1 Komentář na Dostupnost Pokemon Go v Evropě a jak ho teď nainstalovat ?

Přidejte komentář


*